IT Modules AS er et aksjeselskap innen informasjon og kommunikasjon med hjemsted i Oslo, stiftet i 2021. Selskapet har en omsetning på 40,7 mill. kr i siste regnskapsår.
Utvikling, salg og produksjon av containerbaserte løsninger for IT-industrien.
Mot medianen for informasjon og kommunikasjon (9 798 selskaper).
25,7 prosentpoeng over bransjen
35,0 prosentpoeng under bransjen
0,58× under bransjen
3,91× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 40,7 mill. | 15,8 mill. | 20,4 mill. |
| Sum driftsinntekter | 40,7 mill. | 15,8 mill. | 20,4 mill. |
| Lønnskostnader | 1,7 mill. | 1,3 mill. | 1,2 mill. |
| Sum driftskostnader | 28,4 mill. | 11,6 mill. | 16,3 mill. |
| Driftsresultat | 12,3 mill. | 4,3 mill. | 4,2 mill. |
| Finansinntekter | 589 268 | 571 534 | 35 808 |
| Annen rentekostnad | 2 712 | 32 142 | 4 893 |
| Finanskostnader | 12 956 | 73 175 | 25 371 |
| Netto finans | 576 312 | 498 359 | 10 437 |
| Resultat før skatt | 12,8 mill. | 4,8 mill. | 4,2 mill. |
| Skattekostnad | 2,8 mill. | 1,0 mill. | 918 141 |
| Årsresultat | 10,0 mill. | 3,7 mill. | 3,3 mill. |
| Totalresultat | 10,0 mill. | 3,7 mill. | 3,3 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 7,5 mill. | 265 100 | 198 000 |
| Fordringer | 11,0 mill. | 1,4 mill. | — |
| Bankinnskudd | 17,6 mill. | 8,8 mill. | 5,5 mill. |
| Omløpsmidler | 28,6 mill. | 10,2 mill. | 5,5 mill. |
| Sum eiendeler | 36,1 mill. | 10,4 mill. | 5,7 mill. |
| Innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Opptjent egenkapital | 6,9 mill. | 6,9 mill. | 3,2 mill. |
| Sum egenkapital | 7,0 mill. | 7,0 mill. | 3,3 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 29,1 mill. | 3,4 mill. | 2,4 mill. |
| Sum gjeld | 29,1 mill. | 3,4 mill. | 2,4 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (13) — 8 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.