Jca AS er et aksjeselskap innen overnattings- og serveringsvirksomhet med hjemsted i Oslo, stiftet i 2020. Selskapet har 45 ansatte og en omsetning på 35,7 mill. kr i siste regnskapsår.
Restaurant-, cafe-, bar- og cateringdrift, kjøp, salg og investeringer i andre selskaper og verdipapirer, samt hva hermed står i forbindelse.
Mot medianen for overnattings- og serveringsvirksomhet (8 031 selskaper).
0,7 prosentpoeng under bransjen
8,3 prosentpoeng under bransjen
0,21× under bransjen
12,82× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 35,6 mill. | 32,6 mill. | 32,6 mill. |
| Sum driftsinntekter | 35,7 mill. | 32,6 mill. | 32,7 mill. |
| Lønnskostnader | 14,9 mill. | 12,8 mill. | 12,3 mill. |
| Sum driftskostnader | 35,4 mill. | 32,2 mill. | 31,7 mill. |
| Driftsresultat | 314 397 | 367 847 | 986 895 |
| Annen rentekostnad | 68 659 | 14 680 | 41 696 |
| Finanskostnader | 114 078 | 36 136 | 41 696 |
| Netto finans | -114 078 | -36 136 | -41 696 |
| Resultat før skatt | 200 319 | 331 710 | 945 199 |
| Skattekostnad | 47 161 | 74 221 | 213 592 |
| Årsresultat | 153 158 | 257 489 | 731 607 |
| Totalresultat | 153 158 | 257 489 | 731 607 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Goodwill | 0 | 150 000 | 300 000 |
| Anleggsmidler | 2,7 mill. | 3,5 mill. | 3,9 mill. |
| Varer | 659 085 | 520 729 | 563 327 |
| Fordringer | 1,2 mill. | 1,7 mill. | 1,4 mill. |
| Bankinnskudd | 2,4 mill. | 1,3 mill. | 1,1 mill. |
| Omløpsmidler | 4,3 mill. | 3,5 mill. | 3,0 mill. |
| Sum eiendeler | 7,0 mill. | 7,0 mill. | 6,9 mill. |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 459 628 | 602 372 | 523 297 |
| Sum egenkapital | 489 628 | 632 372 | 553 297 |
| Langsiktig gjeld | 881 508 | 195 577 | 171 678 |
| Kortsiktig gjeld | 5,7 mill. | 6,1 mill. | 6,1 mill. |
| Sum gjeld | 6,6 mill. | 6,3 mill. | 6,3 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.