Kvalheim & Com AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Kinn i Vestland, stiftet i 1999. Selskapet har en omsetning på 163 733 kr i siste regnskapsår.
Investeringer i aksjer, verdipapirer, fast eiendom og lignende som måtte stå i naturlig sammenheng med dette.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 495 selskaper).
928,5 prosentpoeng under bransjen
59,0 prosentpoeng over bransjen
24,46× over bransjen
0,54× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 163 733 | 170 411 | 318 097 |
| Sum driftsinntekter | 163 733 | 170 411 | 318 097 |
| Lønnskostnader | 1,2 mill. | 1,3 mill. | 938 094 |
| Sum driftskostnader | 1,7 mill. | 2,0 mill. | 3,0 mill. |
| Driftsresultat | -1,5 mill. | -1,8 mill. | -2,7 mill. |
| Finansinntekter | 1,3 mill. | 1,6 mill. | 26,3 mill. |
| Annen rentekostnad | 32 725 | 46 252 | 54 570 |
| Finanskostnader | 184 176 | 96 804 | 54 570 |
| Netto finans | 1,1 mill. | 1,5 mill. | 26,2 mill. |
| Resultat før skatt | -380 403 | -336 519 | 23,6 mill. |
| Skattekostnad | -93 919 | -94 602 | -31 271 |
| Årsresultat | -286 484 | -241 917 | 23,6 mill. |
| Totalresultat | -286 484 | -241 917 | 23,6 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 64,7 mill. | 66,1 mill. | 67,9 mill. |
| Investeringer | 921 999 | 285 467 | 16 380 |
| Fordringer | 577 950 | 597 768 | 509 152 |
| Bankinnskudd | 6,0 mill. | 9,8 mill. | 10,3 mill. |
| Omløpsmidler | 7,5 mill. | 10,7 mill. | 10,9 mill. |
| Sum eiendeler | 72,2 mill. | 76,8 mill. | 78,8 mill. |
| Innskutt egenkapital | 3,6 mill. | 6,6 mill. | 6,6 mill. |
| Opptjent egenkapital | 68,3 mill. | 69,1 mill. | 69,3 mill. |
| Sum egenkapital | 71,9 mill. | 75,7 mill. | 75,9 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 757 555 | 16 708 |
| Kortsiktig gjeld | 286 865 | 358 080 | 2,8 mill. |
| Sum gjeld | 286 865 | 1,1 mill. | 2,8 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.