Lanars AS er et aksjeselskap innen informasjon og kommunikasjon med hjemsted i Bærum i Akershus, stiftet i 2019. Selskapet har en omsetning på 6,5 mill. kr i siste regnskapsår.
IT-utviklingstjenester: web,- mobil,- design,- og maskinvare kompetanse, til norske gründer og mellomstore bedrifter samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Mot medianen for informasjon og kommunikasjon (9 798 selskaper).
9,5 prosentpoeng under bransjen
1,3 prosentpoeng under bransjen
0,20× over bransjen
0,66× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 6,5 mill. | 7,6 mill. | 13,1 mill. |
| Sum driftsinntekter | 6,5 mill. | 7,6 mill. | 13,1 mill. |
| Lønnskostnader | 378 231 | 553 719 | 707 447 |
| Sum driftskostnader | 6,8 mill. | 6,8 mill. | 12,0 mill. |
| Driftsresultat | -327 509 | 766 454 | 1,2 mill. |
| Finansinntekter | 14 995 | 71 976 | 70 415 |
| Annen rentekostnad | 1 357 | 946 | 904 |
| Finanskostnader | 38 729 | 109 116 | 122 567 |
| Netto finans | -23 734 | -37 140 | -52 152 |
| Resultat før skatt | -351 243 | 729 314 | 1,1 mill. |
| Skattekostnad | -84 143 | 160 441 | 75 298 |
| Årsresultat | -267 100 | 568 873 | 1,0 mill. |
| Totalresultat | -267 100 | 568 873 | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 815 659 | 735 418 | 153 855 |
| Investeringer | 85 512 | 50 595 | — |
| Fordringer | 467 509 | 1,9 mill. | 1,8 mill. |
| Bankinnskudd | 100 585 | 267 443 | 508 622 |
| Omløpsmidler | 653 606 | 2,2 mill. | 2,3 mill. |
| Sum eiendeler | 1,5 mill. | 2,9 mill. | 2,4 mill. |
| Innskutt egenkapital | 39 000 | 39 000 | 39 000 |
| Opptjent egenkapital | 743 550 | 1,0 mill. | 441 778 |
| Sum egenkapital | 782 550 | 1,0 mill. | 480 778 |
| Langsiktig gjeld | 316 368 | 527 520 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 370 347 | 1,4 mill. | 2,0 mill. |
| Sum gjeld | 686 715 | 1,9 mill. | 2,0 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (165) — 160 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.