Lean Studio AS er et aksjeselskap innen annen tjenesteyting med hjemsted i Bærum i Akershus, stiftet i 2015. Selskapet har 30 ansatte og en omsetning på 20,7 mill. kr i siste regnskapsår.
Tjenester og handel innen frisørnæringen. Selskapet vil også kunne delta i andre selskaper og drive annen virksomhet i forbindelse med dette. Selskapet kan også eie fast eiendom.
Mot medianen for annen tjenesteyting (5 169 selskaper).
7,1 prosentpoeng under bransjen
19,7 prosentpoeng under bransjen
0,34× under bransjen
10,78× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 20,7 mill. | 20,2 mill. | 13,1 mill. |
| Sum driftsinntekter | 20,7 mill. | 20,3 mill. | 13,3 mill. |
| Lønnskostnader | 13,2 mill. | 13,2 mill. | 9,1 mill. |
| Sum driftskostnader | 21,6 mill. | 21,3 mill. | 15,0 mill. |
| Driftsresultat | -939 468 | -983 332 | -1,8 mill. |
| Finansinntekter | — | 5 645 | 2 084 |
| Annen rentekostnad | 101 289 | 133 660 | 10 567 |
| Finanskostnader | 101 289 | 133 660 | 10 567 |
| Netto finans | -101 289 | -128 015 | -8 484 |
| Resultat før skatt | -1,0 mill. | -1,1 mill. | -1,8 mill. |
| Skattekostnad | 8 493 | -245 297 | -447 943 |
| Årsresultat | -1,0 mill. | -866 050 | -1,3 mill. |
| Totalresultat | -1,0 mill. | -866 050 | -1,3 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 2,7 mill. | 3,6 mill. | 3,9 mill. |
| Varer | 1,1 mill. | 1,3 mill. | 722 282 |
| Fordringer | 281 419 | 216 495 | 3,5 mill. |
| Bankinnskudd | 3,0 mill. | 3,1 mill. | 1,4 mill. |
| Omløpsmidler | 4,4 mill. | 4,6 mill. | 5,7 mill. |
| Sum eiendeler | 7,2 mill. | 8,2 mill. | 9,6 mill. |
| Innskutt egenkapital | 573 379 | 661 898 | 660 079 |
| Sum egenkapital | 573 379 | 661 898 | 660 079 |
| Langsiktig gjeld | 1,9 mill. | 2,8 mill. | 4,4 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 4,7 mill. | 4,7 mill. | 4,6 mill. |
| Sum gjeld | 6,6 mill. | 7,5 mill. | 8,9 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (13) — 8 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.