Level Mathuset AS er et aksjeselskap innen overnattings- og serveringsvirksomhet med hjemsted i Haugesund i Rogaland, stiftet i 2017. Selskapet har 6 ansatte og en omsetning på 15,3 mill. kr i siste regnskapsår.
Catering og kantinedrift, samt annen virksomhet tilknyttet dette. Herunder å delta i andre foretak som driver tilsvarende virksomhet, og å foreta investeringer i og forvalte eiendeler av enhver art, samt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i andre foretak som foretar/forvalter tilsvarende investeringer.
Mot medianen for overnattings- og serveringsvirksomhet (8 031 selskaper).
8,7 prosentpoeng under bransjen
37,8 prosentpoeng over bransjen
0,70× over bransjen
0,33× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 15,1 mill. | 8,9 mill. | 7,3 mill. |
| Sum driftsinntekter | 15,3 mill. | 11,0 mill. | 9,9 mill. |
| Lønnskostnader | 9,1 mill. | 6,2 mill. | 6,0 mill. |
| Sum driftskostnader | 16,4 mill. | 11,4 mill. | 9,6 mill. |
| Driftsresultat | -1,1 mill. | -403 645 | 270 137 |
| Finansinntekter | 1,4 mill. | 1,3 mill. | 40 093 |
| Annen rentekostnad | 23 128 | 144 048 | 86 792 |
| Finanskostnader | 53 488 | 644 048 | 1,3 mill. |
| Netto finans | 1,4 mill. | 674 577 | -1,3 mill. |
| Resultat før skatt | 298 013 | 270 932 | -984 223 |
| Skattekostnad | 136 609 | -2 152 | 52 320 |
| Årsresultat | 161 404 | 273 084 | -1,0 mill. |
| Totalresultat | 161 404 | 273 084 | -1,0 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 1,8 mill. | 3,5 mill. | 4,2 mill. |
| Varer | 61 834 | — | — |
| Fordringer | 5,9 mill. | 4,9 mill. | 5,8 mill. |
| Bankinnskudd | 483 370 | 212 409 | 214 989 |
| Omløpsmidler | 6,5 mill. | 5,1 mill. | 6,1 mill. |
| Sum eiendeler | 8,3 mill. | 8,7 mill. | 10,2 mill. |
| Innskutt egenkapital | 103 680 | 103 680 | 103 680 |
| Opptjent egenkapital | 4,3 mill. | 5,0 mill. | 5,9 mill. |
| Sum egenkapital | 4,4 mill. | 5,1 mill. | 6,0 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 2 152 |
| Kortsiktig gjeld | 3,9 mill. | 3,6 mill. | 4,2 mill. |
| Sum gjeld | 3,9 mill. | 3,6 mill. | 4,2 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (10) — 5 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.