Macncarry AS er et aksjeselskap innen informasjon og kommunikasjon med hjemsted i Sandefjord i Vestfold, stiftet i 2021. Selskapet har en omsetning på 856 422 kr i siste regnskapsår.
Salg av produkter og tjenester relatert til drift og bestyrelse av andre selskaper med tilhørende virksomhet, samt investering i fast eiendom, aksjer og andeler i andre selskaper og virksomheter.
Mot medianen for informasjon og kommunikasjon (9 798 selskaper).
114,8 prosentpoeng under bransjen
225,8 prosentpoeng under bransjen
1,18× under bransjen
1,81× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 856 422 | 650 595 | 610 952 |
| Sum driftsinntekter | 856 422 | 650 595 | 610 952 |
| Lønnskostnader | 849 191 | 709 992 | 164 325 |
| Sum driftskostnader | 1,8 mill. | 1,3 mill. | 906 465 |
| Driftsresultat | -945 191 | -678 884 | -295 513 |
| Finansinntekter | 8 064 | 54 513 | 47 501 |
| Annen rentekostnad | 0 | 36 835 | 9 967 |
| Finanskostnader | 121 | 41 584 | 8 222 |
| Netto finans | 7 943 | 12 929 | 39 278 |
| Resultat før skatt | -937 249 | -665 955 | -256 234 |
| Skattekostnad | 234 314 | -144 498 | -56 324 |
| Årsresultat | -1,2 mill. | -521 456 | -199 910 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 17 000 | 234 314 | 89 816 |
| Investeringer | 0 | 0 | 0 |
| Varer | — | 404 286 | — |
| Fordringer | 762 208 | 1,7 mill. | 1,2 mill. |
| Bankinnskudd | 16 773 | 1 637 | 2 785 |
| Omløpsmidler | 825 370 | 2,1 mill. | 1,2 mill. |
| Sum eiendeler | 842 370 | 2,3 mill. | 1,3 mill. |
| Innskutt egenkapital | 94 430 | 94 430 | 94 430 |
| Opptjent egenkapital | -1,5 mill. | -366 101 | 155 356 |
| Sum egenkapital | -1,4 mill. | -271 671 | 249 786 |
| Langsiktig gjeld | — | 409 747 | 39 846 |
| Kortsiktig gjeld | 2,2 mill. | 2,2 mill. | 1,0 mill. |
| Sum gjeld | 2,3 mill. | 2,6 mill. | 1,1 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (32) — 27 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.