Ditt personvernvalg
Vi måler anonymt og samlet hvordan siden brukes, uansett hva du velger — uten sporingskapsler. Godtar du alle, bruker vi i tillegg produktanalyse (PostHog, driftet i EU) med en informasjonskapsel som lar oss se hvordan besøk henger sammen over tid. Les mer om personvern.
Madla Revheim Utbygging AS er et aksjeselskap innen omsetning og drift av fast eiendom med hjemsted i Klepp i Rogaland, stiftet i 1969.
Drift og utvikling av eiendom, samt hva som dermed står i forbindelse.
Mot medianen for omsetning og drift av fast eiendom (61 778 selskaper).
18,6 prosentpoeng over bransjen
106,39× over bransjen
0,32× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | — | — | 885 231 |
| Sum driftsinntekter | — | 326 886 | 885 231 |
| Sum driftskostnader | 274 105 | 409 826 | 486 507 |
| Driftsresultat | -274 105 | -82 940 | 398 724 |
| Finansinntekter | 57 083 | 48 954 | 10 900 |
| Rentekostnad, konsern | — | — | 553 854 |
| Finanskostnader | — | — | 553 854 |
| Netto finans | 57 083 | 48 954 | -542 954 |
| Resultat før skatt | -217 022 | -33 986 | -144 230 |
| Skattekostnad | 0 | 0 | 0 |
| Årsresultat | -217 022 | -33 986 | -144 230 |
| Totalresultat | -217 022 | -33 986 | -144 230 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | — | 0 | 16,4 mill. |
| Varer | 25,3 mill. | 22,4 mill. | — |
| Fordringer | — | — | 26 339 |
| Bankinnskudd | 82 198 | 3,3 mill. | 94 269 |
| Omløpsmidler | 25,3 mill. | 25,7 mill. | 120 608 |
| Sum eiendeler | 25,3 mill. | 25,7 mill. | 16,5 mill. |
| Innskutt egenkapital | 13,3 mill. | 13,3 mill. | 5,3 mill. |
| Opptjent egenkapital | 551 631 | 768 653 | 802 639 |
| Sum egenkapital | 13,9 mill. | 14,1 mill. | 6,2 mill. |
| Langsiktig gjeld | 11,3 mill. | 10,0 mill. | 10,2 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 234 238 | 1,6 mill. | 166 714 |
| Sum gjeld | 11,5 mill. | 11,6 mill. | 10,4 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (30) — 25 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.