Mapro AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Hamar i Innlandet, stiftet i 2020. Selskapet har en omsetning på 19 560 kr i siste regnskapsår.
Utvikling, produksjon, kjøp og salg av containerbaserte moduler for bilvask med tilhørende maskiner og utstyr, samt andre varer og tjenester og annen aktivitet som naturlig hører inn under dette.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 490 selskaper).
8477,7 prosentpoeng under bransjen
210,3 prosentpoeng under bransjen
3,56× over bransjen
2,14× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 19 560 | 264 041 | 4,2 mill. |
| Sum driftsinntekter | 19 560 | 264 041 | 4,6 mill. |
| Lønnskostnader | 0 | 549 151 | 713 993 |
| Sum driftskostnader | 1,7 mill. | 2,5 mill. | 4,2 mill. |
| Driftsresultat | -1,7 mill. | -2,2 mill. | 316 441 |
| Finansinntekter | 12 429 | 129 467 | 117 979 |
| Annen rentekostnad | 195 089 | 240 864 | 166 312 |
| Finanskostnader | 195 089 | 246 953 | 166 312 |
| Netto finans | -182 660 | -117 485 | -48 333 |
| Resultat før skatt | -1,8 mill. | -2,3 mill. | 268 108 |
| Skattekostnad | 0 | 112 223 | 58 983 |
| Årsresultat | -1,8 mill. | -2,4 mill. | 209 125 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 866 109 | 1,0 mill. | 2,0 mill. |
| Investeringer | 0 | 0 | 0 |
| Varer | — | 63 419 | 6,0 mill. |
| Fordringer | 75 317 | 1,2 mill. | 2,4 mill. |
| Bankinnskudd | 1,1 mill. | 2,0 mill. | 6,3 mill. |
| Omløpsmidler | 1,2 mill. | 3,3 mill. | 14,7 mill. |
| Sum eiendeler | 2,0 mill. | 4,3 mill. | 16,7 mill. |
| Innskutt egenkapital | 1,2 mill. | 1,2 mill. | 1,2 mill. |
| Opptjent egenkapital | -4,7 mill. | -2,8 mill. | -387 879 |
| Sum egenkapital | -3,5 mill. | -1,6 mill. | 812 121 |
| Langsiktig gjeld | — | 5,7 mill. | 3,0 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 227 121 | 266 276 | 12,9 mill. |
| Sum gjeld | 5,5 mill. | 5,9 mill. | 15,9 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (12) — 7 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.