Ditt personvernvalg
Vi måler anonymt og samlet hvordan siden brukes, uansett hva du velger — uten sporingskapsler. Godtar du alle, bruker vi i tillegg produktanalyse (PostHog, driftet i EU) med en informasjonskapsel som lar oss se hvordan besøk henger sammen over tid. Les mer om personvern.
Marmori AS er et aksjeselskap innen uoppgitt næring med hjemsted i Oslo, stiftet i 2019.
Investeringer i aksjer og andre eierandeler i andre selskaper og foretak, samt all annen virksomhet som hermed står i forbindelse.
Mot medianen for uoppgitt næring (6 282 selskaper).
89,4 prosentpoeng under bransjen
3,12× under bransjen
28,59× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lønnskostnader | — | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 126 091 | 202 925 | 74 250 |
| Driftsresultat | -126 091 | -202 925 | -74 250 |
| Finansinntekter | 10 067 | 39 | 13,9 mill. |
| Annen rentekostnad | 378 158 | 1,7 mill. | 2,2 mill. |
| Finanskostnader | 1,8 mill. | 22,5 mill. | 19,7 mill. |
| Netto finans | -1,8 mill. | -22,5 mill. | -5,9 mill. |
| Resultat før skatt | -1,9 mill. | -22,7 mill. | -5,9 mill. |
| Skattekostnad | 0 | 0 | 0 |
| Årsresultat | -1,9 mill. | -22,7 mill. | -5,9 mill. |
| Totalresultat | -1,9 mill. | -22,7 mill. | -5,9 mill. |
| Post | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 193 825 | 1,7 mill. | 55,2 mill. |
| Fordringer | — | — | 1,2 mill. |
| Bankinnskudd | 8 934 | 30 313 | 1,6 mill. |
| Omløpsmidler | 8 934 | 30 313 | 2,8 mill. |
| Sum eiendeler | 202 759 | 1,7 mill. | 58,0 mill. |
| Innskutt egenkapital | 10,3 mill. | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | -10,3 mill. | -8,4 mill. | 14,3 mill. |
| Sum egenkapital | -7 362 | -8,4 mill. | 14,4 mill. |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 33,6 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 210 120 | 10,1 mill. | 10,0 mill. |
| Sum gjeld | 210 120 | 10,1 mill. | 43,6 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (46) — 41 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.