Master Hands AS er et aksjeselskap innen bygge- og anleggsvirksomhet med hjemsted i Asker i Akershus, stiftet i 2018. Selskapet har 9 ansatte og en omsetning på 2,7 mill. kr i siste regnskapsår.
Tjenester innen snekker-, maler-, murer- og steinarbeider, rehabilitering og oppussingsarbeider, samt annen virksomhet i forbindelse med dette, herunder deltagelse i andre selskaper med lignende virksomhet.
Mot medianen for bygge- og anleggsvirksomhet (18 875 selskaper).
4,7 prosentpoeng under bransjen
26,1 prosentpoeng over bransjen
1,14× over bransjen
0,23× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 2,7 mill. | 5,3 mill. | 7,9 mill. |
| Sum driftsinntekter | 2,7 mill. | 5,3 mill. | 7,9 mill. |
| Lønnskostnader | 1,9 mill. | 5,0 mill. | 6,5 mill. |
| Sum driftskostnader | 2,7 mill. | 6,1 mill. | 8,6 mill. |
| Driftsresultat | -17 400 | -816 537 | -699 666 |
| Finansinntekter | 741 | 773 | 3 135 |
| Annen rentekostnad | — | 2 169 | 56 |
| Finanskostnader | 1 879 | 2 169 | 56 |
| Netto finans | -1 138 | -1 396 | 3 079 |
| Resultat før skatt | -18 538 | -817 933 | -696 587 |
| Skattekostnad | — | 0 | -7 965 |
| Årsresultat | -18 538 | -817 933 | -688 622 |
| Totalresultat | — | -817 933 | -688 622 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 106 960 | 458 894 | 868 798 |
| Fordringer | 1,4 mill. | 196 821 | 1,6 mill. |
| Bankinnskudd | 506 962 | 1,4 mill. | 1,5 mill. |
| Omløpsmidler | 1,9 mill. | 1,6 mill. | 3,1 mill. |
| Sum eiendeler | 2,0 mill. | 2,0 mill. | 4,0 mill. |
| Innskutt egenkapital | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Opptjent egenkapital | 1,3 mill. | 1,3 mill. | 2,1 mill. |
| Sum egenkapital | 1,3 mill. | 1,3 mill. | 2,1 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 732 828 | 710 539 | 1,8 mill. |
| Sum gjeld | 732 828 | 710 539 | 1,8 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.