Max Level AS er et aksjeselskap innen informasjon og kommunikasjon med hjemsted i Oslo, stiftet i 2022. Selskapet har en omsetning på 9,3 mill. kr i siste regnskapsår.
Investering i næringsvirksomhet, selskaper, andre finansielle aktiva og annen virksomhet beslektet med denne, samt konsulentvirksomhet.
Mot medianen for informasjon og kommunikasjon (9 798 selskaper).
94,6 prosentpoeng over bransjen
45,1 prosentpoeng over bransjen
0,18× under bransjen
0,22× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 9,3 mill. | 17,2 mill. | — |
| Lønnskostnader | 0 | 13 100 | — |
| Sum driftskostnader | 92 894 | 227 427 | 331 545 |
| Driftsresultat | 9,2 mill. | 16,9 mill. | -331 545 |
| Finansinntekter | 760 | 98,7 mill. | 11,6 mill. |
| Annen rentekostnad | 372 | 1,0 mill. | 1,1 mill. |
| Finanskostnader | 372 | 1,0 mill. | 1,1 mill. |
| Netto finans | 388 | 97,6 mill. | 10,4 mill. |
| Resultat før skatt | 9,2 mill. | 114,6 mill. | 10,1 mill. |
| Skattekostnad | 41 049 | 133 838 | -243 014 |
| Årsresultat | 9,2 mill. | 114,5 mill. | 10,3 mill. |
| Totalresultat | 9,2 mill. | 114,5 mill. | 10,3 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 67,5 mill. | 66,7 mill. | 130,5 mill. |
| Fordringer | 8 493 | 47,8 mill. | — |
| Bankinnskudd | 308 239 | 220 622 | 371 257 |
| Omløpsmidler | 316 732 | 48,0 mill. | 371 257 |
| Sum eiendeler | 67,9 mill. | 114,7 mill. | 130,9 mill. |
| Innskutt egenkapital | 154 554 | 154 554 | 90,2 mill. |
| Opptjent egenkapital | 67,5 mill. | 71,4 mill. | 18,2 mill. |
| Sum egenkapital | 67,6 mill. | 71,5 mill. | 108,4 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 22,3 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 229 239 | 43,2 mill. | 170 449 |
| Sum gjeld | 229 239 | 43,2 mill. | 22,5 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (9) — 4 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.