Mayka AS er et aksjeselskap innen faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting med hjemsted i Nesodden i Akershus, stiftet i 2020. Selskapet har en omsetning på 4,4 mill. kr i siste regnskapsår.
Tjenester og varer innen Kommunikasjonsrådgiving, tekst, film, kurs, foredrag og coaching. - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Mot medianen for faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting (10 228 selskaper).
13,1 prosentpoeng under bransjen
77,6 prosentpoeng under bransjen
1,00× under bransjen
8,10× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 4,4 mill. | 4,7 mill. | 3,0 mill. |
| Sum driftsinntekter | 4,4 mill. | 4,7 mill. | 3,0 mill. |
| Lønnskostnader | 1,1 mill. | 1,5 mill. | 1,1 mill. |
| Sum driftskostnader | 4,6 mill. | 4,6 mill. | 3,0 mill. |
| Driftsresultat | -218 106 | 157 387 | 26 888 |
| Finansinntekter | 3 413 | 417 | 55 |
| Annen rentekostnad | 175 891 | 14 944 | 11 187 |
| Finanskostnader | 183 285 | 19 093 | 14 190 |
| Netto finans | -179 872 | -18 676 | -14 135 |
| Resultat før skatt | -397 978 | 138 711 | 12 753 |
| Skattekostnad | 630 | 43 623 | 0 |
| Årsresultat | -398 608 | 95 088 | 12 753 |
| Totalresultat | -398 608 | — | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 20 243 | 0 | 3 993 |
| Investeringer | 0 | — | — |
| Varer | 0 | — | — |
| Fordringer | 594 472 | 535 725 | 443 619 |
| Bankinnskudd | 1,1 mill. | 410 952 | 76 237 |
| Omløpsmidler | 1,7 mill. | 946 677 | 519 856 |
| Sum eiendeler | 1,7 mill. | 946 677 | 523 849 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | -276 324 | 122 283 | 27 194 |
| Sum egenkapital | -246 324 | 152 283 | 57 194 |
| Langsiktig gjeld | 305 000 | 53 000 | 50 000 |
| Kortsiktig gjeld | 1,6 mill. | 741 393 | 416 654 |
| Sum gjeld | 1,9 mill. | 794 393 | 466 654 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (8) — 3 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.