Meltek AS er et aksjeselskap innen bygge- og anleggsvirksomhet med hjemsted i Oslo, stiftet i 2019. Selskapet har 6 ansatte og en omsetning på 10,2 mill. kr i siste regnskapsår.
Elektroarbeider og eiendomsforvaltning. Salg av varer og tjenester.
Mot medianen for bygge- og anleggsvirksomhet (18 865 selskaper).
5,0 prosentpoeng under bransjen
44,6 prosentpoeng under bransjen
0,51× under bransjen
15,96× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 10,0 mill. | 6,9 mill. | 5,3 mill. |
| Sum driftsinntekter | 10,2 mill. | 6,8 mill. | 5,3 mill. |
| Lønnskostnader | 3,4 mill. | 2,7 mill. | 2,1 mill. |
| Sum driftskostnader | 10,3 mill. | 6,6 mill. | 5,4 mill. |
| Driftsresultat | -93 802 | 137 521 | -70 260 |
| Finansinntekter | 2 489 | 3 329 | 10 714 |
| Annen rentekostnad | 96 922 | 134 613 | 82 562 |
| Finanskostnader | 134 235 | 135 826 | 82 562 |
| Netto finans | -131 746 | -132 497 | -71 848 |
| Resultat før skatt | -225 547 | 5 024 | -142 108 |
| Skattekostnad | 0 | 0 | -6 970 |
| Årsresultat | -225 547 | 5 024 | -135 138 |
| Totalresultat | -225 547 | 5 024 | -135 138 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 1,9 mill. | 1,4 mill. | 1,9 mill. |
| Varer | 70 921 | 240 447 | — |
| Fordringer | 1,3 mill. | 279 533 | 328 074 |
| Bankinnskudd | 301 325 | 681 612 | 676 908 |
| Omløpsmidler | 1,7 mill. | 1,2 mill. | 1,0 mill. |
| Sum eiendeler | 3,5 mill. | 2,6 mill. | 2,9 mill. |
| Innskutt egenkapital | 130 000 | 130 000 | 130 000 |
| Opptjent egenkapital | -377 570 | -152 023 | -157 047 |
| Sum egenkapital | -247 570 | -22 023 | -27 047 |
| Langsiktig gjeld | 2,0 mill. | 1,5 mill. | 2,0 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 1,7 mill. | 1,1 mill. | 990 503 |
| Sum gjeld | 3,8 mill. | 2,6 mill. | 3,0 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (14) — 9 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.