Midpoint AS er et aksjeselskap innen overnattings- og serveringsvirksomhet med hjemsted i Oslo, stiftet i 2023. Selskapet har 7 ansatte og en omsetning på 2,8 mill. kr i siste regnskapsår.
Produksjon og salg av mat m.v. og herunder beslektede produkter som naturlig hører sammen med dette, samt frakt ut og inn av dette.
Mot medianen for overnattings- og serveringsvirksomhet (8 031 selskaper).
7,6 prosentpoeng under bransjen
60,7 prosentpoeng under bransjen
0,62× under bransjen
3,76× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 2,8 mill. | 2,6 mill. | 168 100 |
| Sum driftsinntekter | 2,8 mill. | 2,7 mill. | 168 100 |
| Lønnskostnader | 937 914 | 599 363 | 0 |
| Sum driftskostnader | 3,0 mill. | 2,8 mill. | 298 693 |
| Driftsresultat | -167 819 | -45 803 | -130 592 |
| Finansinntekter | 322 | — | — |
| Annen rentekostnad | 29 808 | 10 852 | 10 |
| Finanskostnader | 31 021 | 10 852 | 10 |
| Netto finans | -30 699 | -10 852 | -10 |
| Resultat før skatt | -198 518 | -56 655 | -130 603 |
| Skattekostnad | — | 890 | -28 656 |
| Årsresultat | -198 518 | -57 545 | -101 947 |
| Totalresultat | -198 518 | -57 545 | -101 947 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 393 484 | 380 599 | 41 450 |
| Investeringer | 0 | — | — |
| Varer | 0 | — | — |
| Fordringer | 246 318 | 7 361 | 43 047 |
| Bankinnskudd | -85 756 | 36 091 | 12 062 |
| Omløpsmidler | 160 562 | 43 452 | 55 109 |
| Sum eiendeler | 554 046 | 424 051 | 96 559 |
| Innskutt egenkapital | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Opptjent egenkapital | -276 068 | -159 492 | -101 947 |
| Sum egenkapital | -251 638 | -135 062 | -77 517 |
| Langsiktig gjeld | 343 941 | 366 279 | 100 000 |
| Kortsiktig gjeld | 461 743 | 192 834 | 74 076 |
| Sum gjeld | 805 684 | 559 113 | 174 076 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (76) — 71 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.