Mrm AS er et aksjeselskap innen overnattings- og serveringsvirksomhet med hjemsted i Moss i Østfold, stiftet i 1995. Selskapet har 21 ansatte og en omsetning på 11,4 mill. kr i siste regnskapsår.
Drift og utvikling av serveringssteder samt eiendomsbesittelse og utvikling av disse.
Mot medianen for overnattings- og serveringsvirksomhet (8 035 selskaper).
1,4 prosentpoeng under bransjen
8,3 prosentpoeng over bransjen
0,69× over bransjen
2,70× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 11,4 mill. | 10,8 mill. | 9,4 mill. |
| Sum driftsinntekter | 11,4 mill. | 10,8 mill. | 9,4 mill. |
| Lønnskostnader | 4,4 mill. | 4,3 mill. | 4,2 mill. |
| Sum driftskostnader | 11,4 mill. | 10,8 mill. | 9,4 mill. |
| Driftsresultat | 25 047 | 31 663 | -10 373 |
| Finansinntekter | 444 | 722 | 885 |
| Annen rentekostnad | 86 980 | 108 083 | 151 897 |
| Finanskostnader | 86 980 | 108 083 | 151 897 |
| Netto finans | -86 536 | -107 362 | -151 011 |
| Resultat før skatt | -61 489 | -75 699 | -161 384 |
| Skattekostnad | -13 521 | -16 210 | -35 564 |
| Årsresultat | -47 968 | -59 489 | -125 820 |
| Totalresultat | -47 968 | -59 489 | -125 820 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 689 282 | 965 265 | 1,3 mill. |
| Varer | 67 292 | 82 296 | 89 103 |
| Fordringer | 1,1 mill. | 1,4 mill. | 1,2 mill. |
| Bankinnskudd | 1,1 mill. | 667 928 | 1,3 mill. |
| Omløpsmidler | 2,3 mill. | 2,1 mill. | 2,5 mill. |
| Sum eiendeler | 2,9 mill. | 3,1 mill. | 3,8 mill. |
| Innskutt egenkapital | 272 400 | 272 400 | 171 000 |
| Opptjent egenkapital | 421 412 | 469 380 | 528 869 |
| Sum egenkapital | 693 812 | 741 780 | 699 869 |
| Langsiktig gjeld | 895 372 | 1,1 mill. | 1,4 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 1,4 mill. | 1,2 mill. | 1,7 mill. |
| Sum gjeld | 2,3 mill. | 2,4 mill. | 3,1 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (12) — 7 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.