Mudan AS er et aksjeselskap innen overnattings- og serveringsvirksomhet med hjemsted i Frogn i Akershus, stiftet i 2018. Selskapet har 6 ansatte og en omsetning på 3,9 mill. kr i siste regnskapsår.
Drive restaurant og det som naturlig inngår i slik virksomhet.
Mot medianen for overnattings- og serveringsvirksomhet (8 035 selskaper).
1,7 prosentpoeng over bransjen
32,0 prosentpoeng over bransjen
0,87× over bransjen
0,56× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 3,8 mill. | 3,2 mill. | 3,3 mill. |
| Sum driftsinntekter | 3,9 mill. | 3,3 mill. | 3,5 mill. |
| Lønnskostnader | 2,0 mill. | 1,9 mill. | 1,8 mill. |
| Sum driftskostnader | 3,8 mill. | 3,4 mill. | 3,3 mill. |
| Driftsresultat | 130 344 | -101 918 | 157 937 |
| Finansinntekter | 100 | 85 | 706 |
| Rentekostnad, konsern | 0 | 0 | 0 |
| Annen rentekostnad | 2 173 | 762 | 0 |
| Finanskostnader | 2 173 | 762 | 35 |
| Netto finans | -2 073 | -677 | 671 |
| Resultat før skatt | 128 271 | -102 595 | 158 608 |
| Skattekostnad | 0 | 0 | 0 |
| Årsresultat | 128 271 | -102 595 | 158 608 |
| Totalresultat | 128 271 | -102 595 | 158 608 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Goodwill | 0 | 0 | 0 |
| Anleggsmidler | 17 227 | 20 671 | 24 115 |
| Investeringer | 0 | 0 | 0 |
| Varer | 86 108 | 61 177 | 61 607 |
| Fordringer | 37 855 | 21 527 | 33 071 |
| Bankinnskudd | 497 180 | 445 311 | 434 618 |
| Omløpsmidler | 621 143 | 528 015 | 529 296 |
| Sum eiendeler | 638 370 | 548 686 | 553 411 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 271 682 | 0 | 246 006 |
| Sum egenkapital | 301 682 | 30 000 | 276 006 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 336 689 | 375 275 | 277 405 |
| Sum gjeld | 336 689 | 375 275 | 277 405 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.