Laster …
Mutans AS er et aksjeselskap innen uoppgitt næring med hjemsted i Porsgrunn i Telemark, stiftet i 2018.
Investeringer i aksjer og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet.
Mot medianen for uoppgitt næring (6 282 selskaper).
0,2 prosentpoeng under bransjen
221,62× over bransjen
0,12× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lønnskostnader | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 11 566 | 17 609 | 23 830 |
| Driftsresultat | -11 566 | -17 609 | -23 830 |
| Finansinntekter | 1,3 mill. | 816 516 | 784 179 |
| Annen rentekostnad | 59 | — | — |
| Finanskostnader | 59 | — | — |
| Netto finans | 1,3 mill. | 816 516 | 784 179 |
| Resultat før skatt | 1,3 mill. | 798 908 | 760 349 |
| Skattekostnad | 9 377 | 2 892 | 0 |
| Årsresultat | 1,3 mill. | 796 016 | 760 349 |
| Totalresultat | — | — | 760 349 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 3,3 mill. | 3,3 mill. | 3,3 mill. |
| Fordringer | 1,3 mill. | 807 600 | 810 000 |
| Bankinnskudd | 825 788 | 557 964 | 34 334 |
| Omløpsmidler | 2,1 mill. | 1,4 mill. | 844 334 |
| Sum eiendeler | 5,4 mill. | 4,6 mill. | 4,1 mill. |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 4,6 mill. | 3,3 mill. | 2,5 mill. |
| Sum egenkapital | 4,6 mill. | 3,4 mill. | 2,6 mill. |
| Langsiktig gjeld | 773 468 | 1,3 mill. | 1,5 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 9 377 | 2 892 | 3 928 |
| Sum gjeld | 782 845 | 1,3 mill. | 1,5 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.