Nada AS er et aksjeselskap innen informasjon og kommunikasjon med hjemsted i Oslo, stiftet i 1995. Selskapet har en omsetning på 503 650 kr i siste regnskapsår.
Utvikle, markedsføre og etablere tekniske løsninger for elektronisk annonseoverføring fra annonsører, kreative byråer og formidlere (leverandører) til avisene (mottakere) for å øke attraktiviteten til avis som annonsemedium, samt å drive annen virksomhet som står i forbindelse med dette.
Mot medianen for informasjon og kommunikasjon (1 570 selskaper).
93,3 prosentpoeng under bransjen
39,5 prosentpoeng over bransjen
4,47× over bransjen
0,18× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 503 650 | 500 002 | 750 079 |
| Sum driftsinntekter | 503 650 | 500 002 | 750 079 |
| Sum driftskostnader | 953 765 | 1,2 mill. | 1,1 mill. |
| Driftsresultat | -450 115 | -675 306 | -331 019 |
| Finansinntekter | 33 967 | 58 880 | 47 263 |
| Annen rentekostnad | — | — | 883 |
| Finanskostnader | 718 | — | 883 |
| Netto finans | 33 249 | 58 880 | 46 380 |
| Resultat før skatt | -416 866 | -616 426 | -284 639 |
| Skattekostnad | — | — | 0 |
| Årsresultat | -416 866 | -616 426 | -284 639 |
| Totalresultat | -416 866 | -616 426 | -284 639 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 87 761 | 105 949 | 44 600 |
| Fordringer | 64 736 | 46 948 | 130 849 |
| Bankinnskudd | 1,2 mill. | 1,5 mill. | 2,1 mill. |
| Omløpsmidler | 1,3 mill. | 1,6 mill. | 2,2 mill. |
| Sum eiendeler | 1,4 mill. | 1,7 mill. | 2,3 mill. |
| Innskutt egenkapital | 250 000 | 250 000 | 250 000 |
| Opptjent egenkapital | 895 897 | 1,3 mill. | 1,9 mill. |
| Sum egenkapital | 1,1 mill. | 1,6 mill. | 2,2 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 213 128 | 128 495 | 81 594 |
| Sum gjeld | 213 128 | 128 495 | 81 594 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (6) — 1 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.