Laster …
Nero Security AS er et aksjeselskap innen bygge- og anleggsvirksomhet med hjemsted i Lillestrøm i Akershus, stiftet i 2008. Selskapet har en omsetning på 0 kr i siste regnskapsår.
Salg og montering av sikkerhetsutstyr og alarmer.
Mot medianen for bygge- og anleggsvirksomhet (18 865 selskaper).
60,5 prosentpoeng over bransjen
49,39× over bransjen
0,78× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | — | — | 0 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Lønnskostnader | 173 398 | 13 309 | 4 394 |
| Sum driftskostnader | 263 008 | 160 294 | 327 862 |
| Driftsresultat | -263 008 | -160 294 | -327 862 |
| Finansinntekter | 287 505 | 131 678 | 316 942 |
| Annen rentekostnad | 26 | 554 | 0 |
| Finanskostnader | 26 | 554 | 0 |
| Netto finans | 287 479 | 131 124 | 316 942 |
| Resultat før skatt | 24 472 | -29 170 | -10 919 |
| Skattekostnad | 0 | 0 | -9 714 |
| Årsresultat | 24 472 | -29 170 | -1 206 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Investeringer | 1,7 mill. | 1,5 mill. | 415 237 |
| Varer | — | — | 0 |
| Fordringer | 16 795 | 4 157 | 1 075 |
| Bankinnskudd | 1,1 mill. | 1,7 mill. | 2,8 mill. |
| Omløpsmidler | 2,8 mill. | 3,2 mill. | 3,2 mill. |
| Sum eiendeler | 2,8 mill. | 3,2 mill. | 3,2 mill. |
| Innskutt egenkapital | 104 000 | 104 000 | 104 000 |
| Opptjent egenkapital | 2,7 mill. | 3,1 mill. | 3,1 mill. |
| Sum egenkapital | 2,8 mill. | 3,2 mill. | 3,2 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 55 903 | 25 126 | 32 373 |
| Sum gjeld | 55 903 | 25 126 | 32 373 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.