Network Int. AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Oslo, stiftet i 2010. Selskapet har en omsetning på 3,9 mill. kr i siste regnskapsår.
Agenturvirksomhet, trading og import innen tekstil og klær og andre varegrupper, og alt som står i den forbindelse. Investeringer i verdipapirer samt eiendom.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 490 selskaper).
66,5 prosentpoeng over bransjen
53,1 prosentpoeng over bransjen
12,67× over bransjen
0,48× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 311 075 | 394 859 | 149 749 |
| Sum driftsinntekter | 3,9 mill. | 5,4 mill. | 4,0 mill. |
| Lønnskostnader | 519 520 | 514 479 | 797 041 |
| Sum driftskostnader | 1,2 mill. | 771 800 | 1,3 mill. |
| Driftsresultat | 2,7 mill. | 4,6 mill. | 2,7 mill. |
| Finansinntekter | 329 431 | 214 053 | 122 468 |
| Annen rentekostnad | 1 502 | 791 | 559 |
| Finanskostnader | 1 502 | 791 | 2 184 |
| Netto finans | 327 929 | 213 262 | 120 284 |
| Resultat før skatt | 3,0 mill. | 4,8 mill. | 2,8 mill. |
| Skattekostnad | 636 776 | 1,1 mill. | 615 252 |
| Årsresultat | 2,4 mill. | 3,8 mill. | 2,2 mill. |
| Totalresultat | 2,4 mill. | 3,8 mill. | 2,2 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 1,4 mill. | 1,5 mill. | 1,1 mill. |
| Investeringer | 10,1 mill. | 4,8 mill. | 3,7 mill. |
| Fordringer | 265 786 | 89 150 | 6 911 |
| Bankinnskudd | 1,7 mill. | 6,0 mill. | 3,9 mill. |
| Omløpsmidler | 12,0 mill. | 10,9 mill. | 7,6 mill. |
| Sum eiendeler | 13,4 mill. | 12,4 mill. | 8,7 mill. |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 12,6 mill. | 11,2 mill. | 7,9 mill. |
| Sum egenkapital | 12,6 mill. | 11,2 mill. | 7,9 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 840 495 | 1,2 mill. | 781 389 |
| Sum gjeld | 840 495 | 1,2 mill. | 781 389 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (16) — 11 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.