Nm Rør AS er et aksjeselskap innen bygge- og anleggsvirksomhet med hjemsted i Oslo, stiftet i 2011. Selskapet har 5 ansatte og en omsetning på 15,4 mill. kr i siste regnskapsår.
Salg av VVS tjenester og andre produkter som naturlig faller sammen med dette.
Mot medianen for bygge- og anleggsvirksomhet (18 865 selskaper).
12,2 prosentpoeng over bransjen
2,5 prosentpoeng over bransjen
0,10× under bransjen
0,69× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 15,4 mill. | 10,9 mill. | 15,1 mill. |
| Sum driftsinntekter | 15,4 mill. | 10,9 mill. | 15,1 mill. |
| Lønnskostnader | 4,4 mill. | 3,7 mill. | 3,4 mill. |
| Sum driftskostnader | 12,9 mill. | 10,2 mill. | 12,5 mill. |
| Driftsresultat | 2,5 mill. | 721 390 | 2,6 mill. |
| Finansinntekter | 91 079 | 67 388 | 47 762 |
| Annen rentekostnad | 113 752 | 125 396 | 32 162 |
| Finanskostnader | 113 752 | 125 427 | 51 872 |
| Netto finans | -22 673 | -58 039 | -4 110 |
| Resultat før skatt | 2,5 mill. | 663 351 | 2,6 mill. |
| Skattekostnad | 547 306 | 146 291 | 580 124 |
| Årsresultat | 1,9 mill. | 517 060 | 2,1 mill. |
| Totalresultat | 1,9 mill. | 517 060 | 2,1 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 4,1 mill. | 4,0 mill. | 3,7 mill. |
| Fordringer | 1,9 mill. | 1,2 mill. | 2,0 mill. |
| Bankinnskudd | 4,1 mill. | 2,1 mill. | 2,8 mill. |
| Omløpsmidler | 6,0 mill. | 3,3 mill. | 4,9 mill. |
| Sum eiendeler | 10,0 mill. | 7,3 mill. | 8,6 mill. |
| Innskutt egenkapital | 31 580 | 31 580 | 31 580 |
| Opptjent egenkapital | 4,0 mill. | 3,5 mill. | 3,5 mill. |
| Sum egenkapital | 4,0 mill. | 3,6 mill. | 3,6 mill. |
| Langsiktig gjeld | 1,7 mill. | 1,7 mill. | 1,8 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 4,4 mill. | 2,0 mill. | 3,3 mill. |
| Sum gjeld | 6,0 mill. | 3,7 mill. | 5,0 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.