Noc AS er et aksjeselskap innen overnattings- og serveringsvirksomhet med hjemsted i Sandnes i Rogaland, stiftet i 2021. Selskapet har 73 ansatte og en omsetning på 103,4 mill. kr i siste regnskapsår.
Leveranse av forpleiningstjenester, kjøkkendrift og beslektet virksomhet på landanlegg, personalrestauranter, kontor og industriplasser, herunder deltagelse i andre selskaper med lignende virksomhet.
Mot medianen for overnattings- og serveringsvirksomhet (8 035 selskaper).
9,6 prosentpoeng over bransjen
19,0 prosentpoeng over bransjen
0,53× over bransjen
1,37× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 103,4 mill. | 80,0 mill. | 40,7 mill. |
| Sum driftsinntekter | 103,4 mill. | 80,0 mill. | 40,7 mill. |
| Lønnskostnader | 29,8 mill. | 22,3 mill. | 9,5 mill. |
| Sum driftskostnader | 91,7 mill. | 73,2 mill. | 39,4 mill. |
| Driftsresultat | 11,6 mill. | 6,9 mill. | 1,4 mill. |
| Finansinntekter | 333 560 | 13 252 | 2 040 |
| Annen rentekostnad | 27 678 | 18 488 | 5 378 |
| Finanskostnader | 27 678 | 20 481 | 5 378 |
| Netto finans | 305 883 | -7 229 | -3 338 |
| Resultat før skatt | 11,9 mill. | 6,8 mill. | 1,4 mill. |
| Skattekostnad | 2,6 mill. | 1,5 mill. | 305 597 |
| Årsresultat | 9,3 mill. | 5,3 mill. | 1,0 mill. |
| Totalresultat | 9,3 mill. | 5,3 mill. | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 384 086 | 266 353 | 70 910 |
| Varer | 1,4 mill. | 1,2 mill. | 701 940 |
| Fordringer | 23,8 mill. | 18,3 mill. | 13,2 mill. |
| Bankinnskudd | 12,5 mill. | 7,1 mill. | 681 822 |
| Omløpsmidler | 37,6 mill. | 26,5 mill. | 14,6 mill. |
| Sum eiendeler | 38,0 mill. | 26,8 mill. | 14,7 mill. |
| Innskutt egenkapital | 3,5 mill. | 3,5 mill. | 3,5 mill. |
| Opptjent egenkapital | 9,5 mill. | 4,7 mill. | 1,4 mill. |
| Sum egenkapital | 13,0 mill. | 8,2 mill. | 4,9 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 570 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 25,0 mill. | 18,6 mill. | 9,8 mill. |
| Sum gjeld | 25,0 mill. | 18,6 mill. | 9,8 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (7) — 2 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.