Påfyll AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Eigersund i Rogaland, stiftet i 2009. Selskapet har en omsetning på 0 kr i siste regnskapsår.
Investering i akjser og verdipapirer, herunder delta i andre selskap med lignende virksomhet samt kjøp, samt salg, utleie og utvikling av eiendommer og hva hermed står i forbindelse.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (19 826 selskaper).
37,4 prosentpoeng over bransjen
1,45× over bransjen
0,23× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | — | — |
| Lønnskostnader | 10 000 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 71 850 | 39 868 | 29 276 |
| Driftsresultat | -71 850 | -39 868 | -29 276 |
| Finansinntekter | 3,5 mill. | 2,6 mill. | 332 525 |
| Rentekostnad, konsern | 0 | 7 219 | 31 216 |
| Annen rentekostnad | 11 514 | 1 426 | — |
| Finanskostnader | 16 434 | 8 645 | 31 216 |
| Netto finans | 3,4 mill. | 2,6 mill. | 301 309 |
| Resultat før skatt | 3,4 mill. | 2,5 mill. | 272 033 |
| Skattekostnad | 684 664 | 556 935 | 59 630 |
| Årsresultat | 2,7 mill. | 2,0 mill. | 212 403 |
| Totalresultat | — | 2,0 mill. | 212 403 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 951 091 | 500 000 | 500 000 |
| Investeringer | 2,7 mill. | 220 000 | 236 307 |
| Fordringer | 3,3 mill. | 2,6 mill. | 331 002 |
| Bankinnskudd | 94 903 | 566 | 12 562 |
| Omløpsmidler | 6,2 mill. | 2,8 mill. | 579 871 |
| Sum eiendeler | 7,1 mill. | 3,3 mill. | 1,1 mill. |
| Innskutt egenkapital | 31 000 | 31 000 | 31 000 |
| Opptjent egenkapital | 5,0 mill. | 2,4 mill. | 383 559 |
| Sum egenkapital | 5,1 mill. | 2,4 mill. | 414 559 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 2,1 mill. | 909 776 | 665 312 |
| Sum gjeld | 2,1 mill. | 909 776 | 665 312 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.