Panogram AS er et aksjeselskap innen faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting med hjemsted i Stavanger i Rogaland, stiftet i 2019. Selskapet har en omsetning på 1,8 mill. kr i siste regnskapsår.
Fotografi og digital markedsføring og annet som naturlig faller sammen med dette. Tour Guiding for SUP (Stand Up Paddle).
Mot medianen for faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting (5 241 selskaper).
10,6 prosentpoeng over bransjen
3,3 prosentpoeng over bransjen
0,34× over bransjen
0,86× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 1,8 mill. | 1,1 mill. | 1,0 mill. |
| Sum driftsinntekter | 1,8 mill. | 1,1 mill. | 1,0 mill. |
| Lønnskostnader | 913 182 | 503 656 | 490 306 |
| Sum driftskostnader | 1,6 mill. | 1,0 mill. | 991 915 |
| Driftsresultat | 241 032 | 48 079 | 43 605 |
| Finansinntekter | 697 | 265 | 699 |
| Annen rentekostnad | 7 | 636 | 2 796 |
| Finanskostnader | 7 516 | 6 763 | -28 564 |
| Netto finans | -6 820 | -6 498 | -27 865 |
| Resultat før skatt | 234 213 | 41 580 | 15 740 |
| Skattekostnad | 55 259 | 15 767 | 27 133 |
| Årsresultat | 178 954 | 25 813 | -11 393 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Goodwill | 0 | 0 | 0 |
| Anleggsmidler | 7 500 | 57 380 | 135 388 |
| Investeringer | 0 | 0 | 0 |
| Varer | — | — | 0 |
| Fordringer | 441 088 | 200 051 | 135 639 |
| Bankinnskudd | 419 420 | 219 564 | 132 952 |
| Omløpsmidler | 860 508 | 419 615 | 268 591 |
| Sum eiendeler | 868 008 | 476 995 | 403 979 |
| Innskutt egenkapital | 35 000 | 35 000 | 35 000 |
| Opptjent egenkapital | 376 746 | 197 792 | 171 979 |
| Sum egenkapital | 411 746 | 232 792 | 206 979 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 456 263 | 244 202 | 197 000 |
| Sum gjeld | 456 263 | 244 202 | 197 000 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (22) — 17 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.