Partnerblikk AS er et aksjeselskap innen bygge- og anleggsvirksomhet med hjemsted i Eigersund i Rogaland, stiftet i 1975. Selskapet har 6 ansatte og en omsetning på 11,9 mill. kr i siste regnskapsår.
Blikkenslagervirksomhet og alt som hermed måtte stå i forbindelse, herunder deltakelse i andre foretagender av hvilkensom helst art, også deltagelses gjennom aksjeverv.
Mot medianen for bygge- og anleggsvirksomhet (18 865 selskaper).
1,6 prosentpoeng under bransjen
6,2 prosentpoeng over bransjen
0,11× over bransjen
0,48× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 11,9 mill. | 10,6 mill. | 12,8 mill. |
| Sum driftsinntekter | 11,9 mill. | 10,7 mill. | 12,8 mill. |
| Lønnskostnader | 5,2 mill. | 4,6 mill. | 5,1 mill. |
| Sum driftskostnader | 11,6 mill. | 10,1 mill. | 12,1 mill. |
| Driftsresultat | 294 796 | 592 486 | 728 677 |
| Finansinntekter | 25 987 | 25 483 | 34 764 |
| Annen rentekostnad | 34 013 | 33 712 | 30 647 |
| Finanskostnader | 34 013 | 33 712 | 30 647 |
| Netto finans | -8 026 | -8 229 | 4 117 |
| Resultat før skatt | 286 770 | 584 257 | 732 794 |
| Skattekostnad | 66 272 | 132 647 | 164 103 |
| Årsresultat | 220 498 | 451 610 | 568 691 |
| Totalresultat | 220 498 | 451 610 | 568 691 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 592 807 | 713 959 | 621 946 |
| Varer | 1,6 mill. | 1,7 mill. | 1,6 mill. |
| Fordringer | 1,8 mill. | 2,4 mill. | 2,9 mill. |
| Bankinnskudd | 489 988 | 163 656 | 949 451 |
| Omløpsmidler | 3,9 mill. | 4,2 mill. | 5,5 mill. |
| Sum eiendeler | 4,5 mill. | 4,9 mill. | 6,1 mill. |
| Innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Opptjent egenkapital | 1,9 mill. | 1,8 mill. | 2,6 mill. |
| Sum egenkapital | 2,0 mill. | 1,9 mill. | 2,7 mill. |
| Langsiktig gjeld | 50 697 | 159 331 | 242 002 |
| Kortsiktig gjeld | 2,5 mill. | 2,9 mill. | 3,1 mill. |
| Sum gjeld | 2,6 mill. | 3,0 mill. | 3,4 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (30) — 25 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.