Pendula Interiør AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Sandefjord i Vestfold, stiftet i 1994. Selskapet har en omsetning på 228 517 kr i siste regnskapsår.
Handel, import, eksport, håndverks-, produksjons- og agenturvirksomhet og hva dermed står i forbindelse, herunder deltagelse i andre selskaper og virksomheter.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (19 844 selskaper).
2,5 prosentpoeng over bransjen
241,7 prosentpoeng under bransjen
0,91× under bransjen
2,12× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 228 517 | 121 561 | 307 469 |
| Sum driftsinntekter | 228 517 | 121 561 | 307 469 |
| Lønnskostnader | 2 410 | 2 396 | 2 424 |
| Sum driftskostnader | 218 427 | 199 164 | 250 772 |
| Driftsresultat | 10 091 | -77 603 | 56 697 |
| Finansinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Annen rentekostnad | 3 011 | 3 012 | 3 428 |
| Finanskostnader | 3 011 | 3 012 | 3 428 |
| Netto finans | -3 011 | -3 012 | -3 428 |
| Resultat før skatt | 7 080 | -80 615 | 53 269 |
| Skattekostnad | 168 274 | -17 735 | 11 719 |
| Årsresultat | -161 195 | -62 880 | 41 550 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 1 | 168 275 | 150 540 |
| Investeringer | 0 | 0 | 0 |
| Varer | — | 0 | 19 174 |
| Fordringer | 7 690 | 6 730 | 65 538 |
| Bankinnskudd | 121 441 | 115 562 | 143 406 |
| Omløpsmidler | 129 131 | 122 292 | 228 118 |
| Sum eiendeler | 129 132 | 290 567 | 378 658 |
| Innskutt egenkapital | 495 000 | 495 000 | 495 000 |
| Opptjent egenkapital | -763 522 | -602 328 | -539 448 |
| Sum egenkapital | -268 522 | -107 328 | -44 448 |
| Langsiktig gjeld | — | 200 000 | 200 000 |
| Kortsiktig gjeld | 197 655 | 197 895 | 223 106 |
| Sum gjeld | 397 655 | 397 895 | 423 106 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (6) — 1 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.