Per Eide Studio AS er et aksjeselskap innen faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting med hjemsted i Ulstein i Møre og Romsdal, stiftet i 2013. Selskapet har en omsetning på 330 734 kr i siste regnskapsår.
Fotografering og filming av personer, herunder brullupspar, skolefotografering med mer, reklamefilming og -fotografering, fotografering og filming av naturmotiver over og under vann, utsmykkingsoppdrag, samt alt som hermed står i forbindelse, herunder deltagelse i andre selskap.
Mot medianen for faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting (5 234 selskaper).
37,2 prosentpoeng under bransjen
162,3 prosentpoeng under bransjen
1,34× under bransjen
2,09× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 330 734 | 484 896 | 976 828 |
| Sum driftsinntekter | 330 734 | 486 175 | 976 828 |
| Lønnskostnader | 249 | 3 055 | 1 963 |
| Sum driftskostnader | 444 557 | 483 730 | 744 840 |
| Driftsresultat | -113 823 | 2 445 | 231 988 |
| Finansinntekter | 865 | 376 | — |
| Annen rentekostnad | — | 2 | 45 |
| Finanskostnader | 27 | 39 | 45 |
| Netto finans | 838 | 337 | -45 |
| Resultat før skatt | -112 985 | 2 782 | 231 943 |
| Skattekostnad | 0 | 0 | 0 |
| Årsresultat | -112 985 | 2 782 | 231 943 |
| Totalresultat | -112 985 | 2 782 | 231 943 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 143 750 | 173 750 | 204 514 |
| Fordringer | — | 79 938 | 129 042 |
| Bankinnskudd | 120 117 | 173 080 | 96 222 |
| Omløpsmidler | 120 117 | 253 018 | 225 264 |
| Sum eiendeler | 263 867 | 426 768 | 429 778 |
| Innskutt egenkapital | 150 410 | 150 410 | 150 410 |
| Opptjent egenkapital | -462 331 | -349 346 | -352 128 |
| Sum egenkapital | -311 921 | -198 936 | -201 718 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 575 788 | 625 704 | 631 496 |
| Sum gjeld | 575 788 | 625 704 | 631 496 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (6) — 1 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.