Polyphase AS er et aksjeselskap innen uoppgitt næring med hjemsted i Trondheim i Trøndelag, stiftet i 2023.
Å investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.
Mot medianen for uoppgitt næring (6 282 selskaper).
620,2 prosentpoeng over bransjen
3,34× under bransjen
0,91× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | — | 0 | 0 |
| Sum driftsinntekter | — | 0 | 0 |
| Lønnskostnader | 10 000 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 13 048 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | -13 048 | 0 | 0 |
| Finansinntekter | 151 805 | 55 200 | 0 |
| Rentekostnad, konsern | — | 0 | 0 |
| Annen rentekostnad | — | 0 | 0 |
| Finanskostnader | — | 0 | 0 |
| Netto finans | 151 805 | 55 200 | 0 |
| Resultat før skatt | 138 757 | 55 200 | 0 |
| Skattekostnad | — | 0 | 0 |
| Årsresultat | 138 757 | 55 200 | 0 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Goodwill | — | 0 | 0 |
| Anleggsmidler | — | 0 | 0 |
| Investeringer | — | 0 | 0 |
| Varer | — | 0 | 0 |
| Fordringer | — | 0 | 0 |
| Bankinnskudd | — | 3 385 | 645 |
| Omløpsmidler | 30 933 | 3 385 | 645 |
| Sum eiendeler | 30 933 | 3 385 | 645 |
| Innskutt egenkapital | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Opptjent egenkapital | 193 958 | 55 200 | 0 |
| Sum egenkapital | 218 388 | 79 630 | 24 430 |
| Langsiktig gjeld | — | 103 000 | 143 000 |
| Kortsiktig gjeld | -187 454 | -179 245 | -166 785 |
| Sum gjeld | -187 454 | -76 245 | -23 785 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.