Portrep AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Randaberg i Rogaland, stiftet i 2004. Selskapet har en omsetning på 233 580 kr i siste regnskapsår.
Montering, salg og reparasjon av porter og det som har sammenheng med denne virksomheten.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 490 selskaper).
23,1 prosentpoeng over bransjen
58,3 prosentpoeng over bransjen
52,36× over bransjen
0,54× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 232 980 | 209 474 | 190 000 |
| Sum driftsinntekter | 233 580 | 209 474 | 190 000 |
| Lønnskostnader | 0 | — | — |
| Sum driftskostnader | 171 862 | 140 722 | 156 077 |
| Driftsresultat | 61 718 | 68 752 | 33 923 |
| Finansinntekter | 1,0 mill. | 1,6 mill. | 1,2 mill. |
| Annen rentekostnad | 95 | 273 | 279 |
| Finanskostnader | 224 055 | 273 | 16 910 |
| Netto finans | 795 447 | 1,6 mill. | 1,2 mill. |
| Resultat før skatt | 857 165 | 1,7 mill. | 1,2 mill. |
| Skattekostnad | 14 349 | 65 940 | 17 122 |
| Årsresultat | 842 816 | 1,6 mill. | 1,2 mill. |
| Totalresultat | 842 816 | 1,6 mill. | 1,2 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 3,0 mill. | 4,8 mill. | 3,7 mill. |
| Investeringer | 2,7 mill. | — | — |
| Fordringer | 1,4 mill. | 1,4 mill. | 447 152 |
| Bankinnskudd | 105 636 | 139 424 | 678 786 |
| Omløpsmidler | 4,2 mill. | 1,6 mill. | 1,1 mill. |
| Sum eiendeler | 7,3 mill. | 6,4 mill. | 4,8 mill. |
| Innskutt egenkapital | 1,7 mill. | 1,7 mill. | 1,7 mill. |
| Opptjent egenkapital | 5,5 mill. | 4,6 mill. | 3,0 mill. |
| Sum egenkapital | 7,2 mill. | 6,4 mill. | 4,7 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 78 362 | 47 920 | 46 461 |
| Sum gjeld | 78 362 | 47 920 | 46 461 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (11) — 6 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.