Prk AS er et aksjeselskap innen transport og lagring med hjemsted i Oslo, stiftet i 2014. Selskapet har en omsetning på 767 577 kr i siste regnskapsår.
Salg, installasjon og montering av maritim og hjemme elektronikk, båtelektronikk og audiovisuelt utstyr. Montering og installasjon av utstyr i bil og båt. Snekker- og murerservice, bygg-prosjektering, vaktmestertjenester, oppføring av bygninger
Mot medianen for transport og lagring (5 251 selskaper).
2,4 prosentpoeng over bransjen
1941,8 prosentpoeng under bransjen
1,36× under bransjen
1,76× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 767 577 | 277 524 | 396 304 |
| Sum driftsinntekter | 767 577 | 277 524 | 396 304 |
| Lønnskostnader | 168 344 | 33 808 | 354 642 |
| Sum driftskostnader | 717 409 | 439 850 | 678 479 |
| Driftsresultat | 50 168 | -162 326 | -282 176 |
| Finansinntekter | 97 | — | — |
| Annen rentekostnad | 1 192 | 3 762 | 5 639 |
| Finanskostnader | 1 192 | 3 762 | 5 639 |
| Netto finans | -1 094 | -3 762 | -5 639 |
| Resultat før skatt | 49 073 | -166 089 | -287 814 |
| Skattekostnad | 0 | 0 | 0 |
| Årsresultat | 49 073 | -166 089 | -287 814 |
| Totalresultat | 49 073 | -166 089 | -287 814 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | — | 0 | 0 |
| Fordringer | 13 231 | 12 057 | 69 856 |
| Bankinnskudd | 46 169 | 26 | 1 217 |
| Omløpsmidler | 59 400 | 12 083 | 71 073 |
| Sum eiendeler | 59 400 | 12 083 | 71 073 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | -1,2 mill. | -1,2 mill. | -1,0 mill. |
| Sum egenkapital | -1,1 mill. | -1,2 mill. | -1,0 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 1,2 mill. | 1,2 mill. | 1,1 mill. |
| Sum gjeld | 1,2 mill. | 1,2 mill. | 1,1 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (8) — 3 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.