Progressus Eiendom AS er et aksjeselskap innen omsetning og drift av fast eiendom med hjemsted i Fredrikstad i Østfold, stiftet i 2022. Selskapet har en omsetning på 4,0 mill. kr i siste regnskapsår.
Kjøp, salg, bygge eiendom - samt alt som står i forbindelse med det.
Mot medianen for omsetning og drift av fast eiendom (61 763 selskaper).
42,5 prosentpoeng under bransjen
44,1 prosentpoeng under bransjen
13,90× over bransjen
13,84× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 4,0 mill. | 6,0 mill. | — |
| Sum driftsinntekter | 4,0 mill. | 6,0 mill. | 0 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 | — |
| Sum driftskostnader | 4,2 mill. | 5,0 mill. | 50 310 |
| Driftsresultat | -236 545 | 988 886 | -50 310 |
| Finansinntekter | 2 056 | 1 797 | 938 |
| Rentekostnad, konsern | — | 85 500 | — |
| Annen rentekostnad | 579 324 | 175 892 | 6 440 |
| Finanskostnader | 579 324 | 261 392 | 6 440 |
| Netto finans | -577 268 | -259 594 | -5 502 |
| Resultat før skatt | -813 813 | 729 292 | -55 813 |
| Skattekostnad | 0 | 146 712 | — |
| Årsresultat | -813 813 | 582 580 | -55 813 |
| Totalresultat | -813 813 | 582 580 | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | — | 0 | 0 |
| Investeringer | — | — | 0 |
| Varer | 9,7 mill. | 6,1 mill. | 186 227 |
| Fordringer | 6 437 | 12 798 | 0 |
| Bankinnskudd | 2 645 | 35 525 | 390 726 |
| Omløpsmidler | 9,7 mill. | 6,1 mill. | 576 953 |
| Sum eiendeler | 9,7 mill. | 6,1 mill. | 576 953 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 24 430 | 24 430 |
| Opptjent egenkapital | -813 812 | 5 571 | -56 848 |
| Sum egenkapital | -783 812 | 30 001 | -32 418 |
| Langsiktig gjeld | 9,8 mill. | 5,0 mill. | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 615 411 | 1,1 mill. | 609 372 |
| Sum gjeld | 10,4 mill. | 6,1 mill. | 609 372 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (9) — 4 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.