Raftech AS er et aksjeselskap innen faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting med hjemsted i Askøy i Vestland, stiftet i 2014. Selskapet har en omsetning på 0 kr i siste regnskapsår.
Medvirke i andre selskaper innen samme virksomhet, samt alt som hører naturlig til dette. Konsulent og rådgivningstjenester innenfor industri og investeringsvirksomhet. Teknisk konsulentvirksomhet og utvikling av ny teknologi til næringsformål.
Mot medianen for faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting (10 685 selskaper).
690,8 prosentpoeng under bransjen
1,54× under bransjen
1,52× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 0 | 225 170 | 256 293 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 225 170 | 256 293 |
| Lønnskostnader | 31 625 | 476 166 | 335 724 |
| Sum driftskostnader | 114 722 | 556 195 | 3,1 mill. |
| Driftsresultat | -114 722 | -331 025 | -2,8 mill. |
| Finansinntekter | 0 | 1 522 | 481 |
| Annen rentekostnad | 758 | 0 | 34 |
| Finanskostnader | 758 | 0 | 54 |
| Netto finans | -758 | 1 522 | 427 |
| Resultat før skatt | -115 480 | -329 503 | -2,8 mill. |
| Årsresultat | -115 480 | -329 503 | -2,8 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 500 000 | 500 000 | 500 000 |
| Investeringer | 0 | 0 | 0 |
| Fordringer | 60 775 | 121 732 | 56 598 |
| Bankinnskudd | 111 | 94 975 | 482 666 |
| Omløpsmidler | 60 886 | 216 708 | 539 264 |
| Sum eiendeler | 560 886 | 716 708 | 1,0 mill. |
| Innskutt egenkapital | 22 806 | 22 806 | 22 806 |
| Opptjent egenkapital | -3,6 mill. | -3,5 mill. | -3,2 mill. |
| Sum egenkapital | -3,6 mill. | -3,5 mill. | -3,1 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 3,7 mill. | 3,7 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 404 980 | 445 322 | 438 376 |
| Sum gjeld | 4,1 mill. | 4,2 mill. | 4,2 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (8) — 3 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.