Rfs Performance AS er et aksjeselskap innen informasjon og kommunikasjon med hjemsted i Luster i Vestland, stiftet i 2011. Selskapet har en omsetning på 772 442 kr i siste regnskapsår.
Programmering av ettermarkeds motorstyring, kjøp og sal av bil-delar/rekvisita, samt det som naturlig følgjer med slik verksemd. Selskapet vil også periodisk leie ut arbeidskraft.
Mot medianen for informasjon og kommunikasjon (9 805 selskaper).
5,4 prosentpoeng over bransjen
10,8 prosentpoeng under bransjen
3,12× over bransjen
1,07× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 728 342 | 551 615 | 792 921 |
| Sum driftsinntekter | 772 442 | 551 615 | 792 921 |
| Lønnskostnader | 10 961 | 9 598 | 6 306 |
| Sum driftskostnader | 696 755 | 443 364 | 669 783 |
| Driftsresultat | 75 687 | 108 251 | 123 138 |
| Finansinntekter | 180 | 0 | 263 |
| Annen rentekostnad | 53 153 | 80 428 | 61 100 |
| Finanskostnader | 53 294 | 80 428 | 61 100 |
| Netto finans | -53 114 | -80 428 | -60 837 |
| Resultat før skatt | 22 573 | 27 823 | 62 301 |
| Skattekostnad | 17 986 | 0 | 16 247 |
| Årsresultat | 4 587 | 27 823 | 46 054 |
| Totalresultat | 4 587 | — | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 1,4 mill. | 1,4 mill. | 1,3 mill. |
| Investeringer | 0 | — | — |
| Varer | 51 482 | 53 306 | 44 613 |
| Fordringer | 283 871 | 277 628 | 257 657 |
| Bankinnskudd | 391 726 | 391 627 | 592 892 |
| Omløpsmidler | 727 079 | 722 561 | 895 162 |
| Sum eiendeler | 2,1 mill. | 2,1 mill. | 2,2 mill. |
| Innskutt egenkapital | 100 680 | 100 680 | 100 680 |
| Opptjent egenkapital | 829 632 | 825 046 | 797 224 |
| Sum egenkapital | 930 312 | 925 726 | 897 904 |
| Langsiktig gjeld | 1,0 mill. | 1,1 mill. | 1,2 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 155 434 | 117 830 | 174 685 |
| Sum gjeld | 1,2 mill. | 1,2 mill. | 1,3 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.