Risolve AS er et aksjeselskap innen faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting med hjemsted i Elverum i Innlandet, stiftet i 2011. Selskapet har en omsetning på 685 900 kr i siste regnskapsår.
Salg av tekniske rådgivningstjenester samt utvikling, kjøp, salg og utleie av fast eiendom. Videre medvirkning i andre selskaper innen samme virksomhet/bransje, samt alt som hører naturlig til dette.
Mot medianen for faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting (10 690 selskaper).
36,9 prosentpoeng over bransjen
41,9 prosentpoeng under bransjen
1,08× over bransjen
8,93× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 685 900 | 535 000 | 703 500 |
| Sum driftsinntekter | 685 900 | 535 000 | 703 500 |
| Lønnskostnader | 14 932 | 71 383 | 3 432 |
| Sum driftskostnader | 381 256 | 405 848 | 340 757 |
| Driftsresultat | 304 644 | 129 152 | 362 743 |
| Finansinntekter | 548 | — | — |
| Annen rentekostnad | 38 | 480 | 380 |
| Finanskostnader | 38 | 480 | 520 |
| Netto finans | 510 | -480 | -520 |
| Resultat før skatt | 305 154 | 128 671 | 362 223 |
| Skattekostnad | 0 | 0 | 0 |
| Årsresultat | 305 154 | 128 671 | 362 223 |
| Totalresultat | 305 154 | 128 671 | 362 223 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | — | 0 | 0 |
| Fordringer | 2,3 mill. | 1,9 mill. | 1,7 mill. |
| Bankinnskudd | 23 708 | 18 154 | 12 889 |
| Omløpsmidler | 2,4 mill. | 1,9 mill. | 1,7 mill. |
| Sum eiendeler | 2,4 mill. | 1,9 mill. | 1,7 mill. |
| Innskutt egenkapital | 518 000 | 518 000 | 518 000 |
| Opptjent egenkapital | -288 974 | -594 129 | -722 800 |
| Sum egenkapital | 229 026 | -76 129 | -204 800 |
| Langsiktig gjeld | 1,3 mill. | 1,1 mill. | 1,2 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 850 131 | 839 382 | 676 998 |
| Sum gjeld | 2,1 mill. | 2,0 mill. | 1,9 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (14) — 9 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.