Rro AS er et aksjeselskap innen faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting med hjemsted i Gjøvik i Innlandet, stiftet i 2017. Selskapet har 9 ansatte og en omsetning på 14,8 mill. kr i siste regnskapsår.
Drive revisjonsvirksomhet, regnskapsførervirksomhet og naturlig tilhørende rådgivningsvirksomhet.
Mot medianen for faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting (5 357 selskaper).
8,0 prosentpoeng under bransjen
43,4 prosentpoeng under bransjen
0,79× under bransjen
8,53× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 14,8 mill. | 14,3 mill. | 12,1 mill. |
| Sum driftsinntekter | 14,8 mill. | 14,3 mill. | 12,1 mill. |
| Lønnskostnader | 11,5 mill. | 10,1 mill. | 8,9 mill. |
| Sum driftskostnader | 13,5 mill. | 12,1 mill. | 10,9 mill. |
| Driftsresultat | 1,3 mill. | 2,2 mill. | 1,2 mill. |
| Finansinntekter | 16 399 | 13 939 | 12 093 |
| Annen rentekostnad | 4 377 | 1 388 | — |
| Finanskostnader | 4 377 | 1 388 | — |
| Netto finans | 12 022 | 12 551 | 12 093 |
| Resultat før skatt | 1,3 mill. | 2,2 mill. | 1,2 mill. |
| Skattekostnad | 287 426 | 482 569 | 267 600 |
| Årsresultat | 1,0 mill. | 1,7 mill. | 948 763 |
| Totalresultat | 1,0 mill. | 1,7 mill. | 948 763 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Goodwill | 0 | 0 | 0 |
| Anleggsmidler | 210 358 | 287 838 | 270 631 |
| Fordringer | 2,8 mill. | 3,3 mill. | 2,8 mill. |
| Bankinnskudd | 1,5 mill. | 1,6 mill. | 1,2 mill. |
| Omløpsmidler | 4,3 mill. | 4,9 mill. | 4,0 mill. |
| Sum eiendeler | 4,5 mill. | 5,2 mill. | 4,3 mill. |
| Innskutt egenkapital | 300 000 | 300 000 | 300 000 |
| Opptjent egenkapital | 146 222 | 338 078 | 128 542 |
| Sum egenkapital | 446 222 | 638 078 | 428 542 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 4,1 mill. | 4,5 mill. | 3,8 mill. |
| Sum gjeld | 4,1 mill. | 4,5 mill. | 3,8 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (6) — 1 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.