Runtime Engineering AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Oslo, stiftet i 2023. Selskapet har en omsetning på 4,8 mill. kr i siste regnskapsår.
Salg av vifter og reservedeler til vifter, service og reparasjon og forebyggende vedlikehold
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 490 selskaper).
18,7 prosentpoeng under bransjen
65,4 prosentpoeng under bransjen
0,16× under bransjen
5,59× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 4,8 mill. | 4,5 mill. | 352 132 |
| Sum driftsinntekter | 4,8 mill. | 4,5 mill. | 352 132 |
| Lønnskostnader | 1,0 mill. | 949 271 | 437 757 |
| Sum driftskostnader | 5,6 mill. | 4,6 mill. | 691 428 |
| Driftsresultat | -740 560 | -120 561 | -339 296 |
| Finansinntekter | 2 851 | 50 464 | — |
| Rentekostnad, konsern | 63 524 | 13 870 | — |
| Annen rentekostnad | 200 | — | — |
| Finanskostnader | 63 724 | 13 870 | — |
| Netto finans | -60 872 | 36 594 | — |
| Resultat før skatt | -801 432 | -83 967 | -339 296 |
| Skattekostnad | -176 315 | -93 118 | — |
| Årsresultat | -625 117 | 9 151 | -339 296 |
| Totalresultat | -625 117 | 9 151 | -339 296 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 596 671 | 619 776 | 155 469 |
| Varer | 31 332 | — | — |
| Fordringer | 2,1 mill. | 1,6 mill. | 501 810 |
| Bankinnskudd | 916 024 | 851 168 | 30 000 |
| Omløpsmidler | 3,0 mill. | 2,5 mill. | 531 810 |
| Sum eiendeler | 3,6 mill. | 3,1 mill. | 687 279 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | -931 812 | -330 144 | -339 296 |
| Sum egenkapital | -901 812 | -300 144 | -309 296 |
| Langsiktig gjeld | 2,5 mill. | 1,5 mill. | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 2,0 mill. | 1,9 mill. | 996 575 |
| Sum gjeld | 4,5 mill. | 3,4 mill. | 996 575 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (68) — 63 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.