Rustad Tech AS er et aksjeselskap innen faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting med hjemsted i Oslo, stiftet i 1985. Selskapet har en omsetning på 32 621 kr i siste regnskapsår.
Konsulenttjenester, rådgivning, investering i andre selskaper, salg av varer og tjenester, deltagelse i andre selskaper, samt alt som står i naturlig forbindelse med dette.
Mot medianen for faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting (5 241 selskaper).
1251,1 prosentpoeng under bransjen
71,4 prosentpoeng under bransjen
1,08× under bransjen
4,90× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 32 621 | 64 574 | 70 904 |
| Sum driftsinntekter | 32 621 | 64 574 | 70 904 |
| Lønnskostnader | 28 451 | 98 425 | 97 223 |
| Sum driftskostnader | 439 841 | 403 303 | 442 155 |
| Driftsresultat | -407 220 | -338 729 | -371 251 |
| Finansinntekter | 279 353 | 749 695 | 159 001 |
| Annen rentekostnad | 42 852 | 51 835 | 49 290 |
| Finanskostnader | 42 852 | 51 835 | 49 290 |
| Netto finans | 236 501 | 697 860 | 109 711 |
| Resultat før skatt | -170 720 | 359 131 | -261 540 |
| Skattekostnad | 0 | 24 041 | 0 |
| Årsresultat | -170 720 | 335 090 | -261 540 |
| Totalresultat | -170 720 | 335 090 | -261 540 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 533 634 | 592 042 | 665 053 |
| Fordringer | 261 324 | 1,1 mill. | 544 408 |
| Bankinnskudd | 4 168 | 2 716 | 15 768 |
| Omløpsmidler | 265 493 | 1,1 mill. | 560 175 |
| Sum eiendeler | 799 127 | 1,7 mill. | 1,2 mill. |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | -248 618 | 197 102 | -137 988 |
| Sum egenkapital | -218 618 | 227 102 | -107 988 |
| Langsiktig gjeld | 452 549 | 504 005 | 555 211 |
| Kortsiktig gjeld | 565 195 | 1,0 mill. | 778 005 |
| Sum gjeld | 1,0 mill. | 1,5 mill. | 1,3 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (12) — 7 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.