Ryfylke React AS er et aksjeselskap innen informasjon og kommunikasjon med hjemsted i Suldal i Rogaland, stiftet i 2021. Selskapet har en omsetning på 2,0 mill. kr i siste regnskapsår.
Levering av IT-konsulent tjeenester, særlig relatert til nettutvikling og frontend.
Mot medianen for informasjon og kommunikasjon (9 805 selskaper).
37,9 prosentpoeng over bransjen
10,7 prosentpoeng over bransjen
1,30× over bransjen
0,31× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 2,0 mill. | 1,0 mill. | 2,0 mill. |
| Sum driftsinntekter | 2,0 mill. | 1,0 mill. | 2,0 mill. |
| Lønnskostnader | 978 743 | 1,1 mill. | 946 280 |
| Sum driftskostnader | 1,1 mill. | 1,3 mill. | 1,1 mill. |
| Driftsresultat | 833 411 | -291 561 | 845 033 |
| Finansinntekter | 473 | 438 | — |
| Annen rentekostnad | 210 | 1 957 | 6 562 |
| Finanskostnader | 210 | 1 957 | 6 562 |
| Netto finans | 264 | -1 519 | -6 562 |
| Resultat før skatt | 833 674 | -293 080 | 838 471 |
| Skattekostnad | 125 663 | -1 521 | 184 544 |
| Årsresultat | 708 011 | -291 559 | 653 927 |
| Totalresultat | 708 011 | -291 559 | 653 927 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 3 264 | -7 315 | 56 552 |
| Fordringer | — | -593 222 | 376 015 |
| Bankinnskudd | 2,1 mill. | 1,8 mill. | 1,5 mill. |
| Omløpsmidler | 2,1 mill. | 1,2 mill. | 1,9 mill. |
| Sum eiendeler | 2,1 mill. | 1,2 mill. | 1,9 mill. |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 1,3 mill. | 1,1 mill. | 1,5 mill. |
| Sum egenkapital | 1,4 mill. | 1,1 mill. | 1,5 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 1 521 |
| Kortsiktig gjeld | 737 360 | 127 124 | 416 796 |
| Sum gjeld | 737 360 | 127 124 | 418 317 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.