Laster …
Safe AS er et aksjeselskap innen bygge- og anleggsvirksomhet med hjemsted i Farsund i Agder, stiftet i 2016. Selskapet har en omsetning på 2,6 mill. kr i siste regnskapsår.
Snekkerarbeid.
Mot medianen for bygge- og anleggsvirksomhet (18 875 selskaper).
25,7 prosentpoeng under bransjen
1,9 prosentpoeng over bransjen
0,82× under bransjen
0,73× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 2,6 mill. | 1,7 mill. | 3,8 mill. |
| Sum driftsinntekter | 2,6 mill. | 1,8 mill. | 3,8 mill. |
| Lønnskostnader | 1,4 mill. | 133 468 | 591 307 |
| Sum driftskostnader | 3,2 mill. | 1,7 mill. | 3,8 mill. |
| Driftsresultat | -565 711 | 79 048 | 15 796 |
| Finansinntekter | 3,1 mill. | — | — |
| Annen rentekostnad | 102 | 810 | 4 250 |
| Finanskostnader | 3 096 | 1 468 | 4 250 |
| Netto finans | 3,1 mill. | -1 468 | -4 250 |
| Resultat før skatt | 2,5 mill. | 77 580 | 11 546 |
| Skattekostnad | — | 0 | 2 540 |
| Årsresultat | 2,5 mill. | 77 580 | 9 006 |
| Totalresultat | 2,5 mill. | — | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 1,4 mill. | 223 957 | 0 |
| Investeringer | 260 000 | — | — |
| Varer | 0 | 110 000 | — |
| Fordringer | 82 021 | 39 787 | 203 389 |
| Bankinnskudd | 439 150 | 127 644 | 69 524 |
| Omløpsmidler | 781 171 | 277 431 | 272 913 |
| Sum eiendeler | 2,2 mill. | 501 388 | 272 913 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 825 644 | -18 274 | -95 854 |
| Sum egenkapital | 855 644 | 11 726 | -65 854 |
| Langsiktig gjeld | 100 000 | 279 791 | 38 713 |
| Kortsiktig gjeld | 1,2 mill. | 209 871 | 300 054 |
| Sum gjeld | 1,3 mill. | 489 662 | 338 767 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.