Ditt personvernvalg
Vi måler anonymt og samlet hvordan siden brukes, uansett hva du velger — uten sporingskapsler. Godtar du alle, bruker vi i tillegg produktanalyse (PostHog, driftet i EU) med en informasjonskapsel som lar oss se hvordan besøk henger sammen over tid. Les mer om personvern.
Sameiet Baggerstun er et eierseksjonssameie innen lønnet arbeid i private husholdninger, og husholdningers produksjon av varer og tjenester til eget bruk med hjemsted i Porsgrunn i Telemark, stiftet i 1990. Selskapet har en omsetning på 1,9 mill. kr i siste regnskapsår.
Mot medianen for lønnet arbeid i private husholdninger, og husholdningers produksjon av varer og tjenester til eget bruk (19 977 selskaper).
6,2 prosentpoeng under bransjen
53,8 prosentpoeng over bransjen
0,28× over bransjen
0,11× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1,9 mill. | 1,8 mill. | 1,8 mill. |
| Lønnskostnader | 144 337 | 146 048 | 142 625 |
| Sum driftskostnader | 1,6 mill. | 2,1 mill. | 1,5 mill. |
| Driftsresultat | 232 838 | -257 505 | 313 384 |
| Finansinntekter | 83 608 | 102 366 | 81 053 |
| Annen rentekostnad | 1 491 | — | — |
| Finanskostnader | 1 491 | — | — |
| Netto finans | 82 117 | 102 366 | 81 053 |
| Resultat før skatt | — | -155 139 | 175 909 |
| Årsresultat | 314 955 | -155 139 | 394 437 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 371 526 | 436 370 | 427 719 |
| Fordringer | — | 55 837 | 72 313 |
| Bankinnskudd | — | 1,8 mill. | 1,9 mill. |
| Omløpsmidler | 2,3 mill. | 1,9 mill. | 2,0 mill. |
| Sum eiendeler | 2,7 mill. | 2,3 mill. | 2,4 mill. |
| Opptjent egenkapital | — | 2,0 mill. | 2,2 mill. |
| Sum egenkapital | 2,3 mill. | 2,0 mill. | 2,2 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 366 545 | 294 471 | 235 594 |
| Sum gjeld | 366 545 | 294 471 | 235 594 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (30) — 25 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.