Ditt personvernvalg
Vi måler anonymt og samlet hvordan siden brukes, uansett hva du velger — uten sporingskapsler. Godtar du alle, bruker vi i tillegg produktanalyse (PostHog, driftet i EU) med en informasjonskapsel som lar oss se hvordan besøk henger sammen over tid. Les mer om personvern.
Sameiet Behrensgate 2 er et eierseksjonssameie innen lønnet arbeid i private husholdninger, og husholdningers produksjon av varer og tjenester til eget bruk med hjemsted i Oslo, stiftet i 1981. Selskapet har en omsetning på 1,1 mill. kr i siste regnskapsår.
Mot medianen for lønnet arbeid i private husholdninger, og husholdningers produksjon av varer og tjenester til eget bruk (19 977 selskaper).
43,9 prosentpoeng under bransjen
562,4 prosentpoeng under bransjen
2,71× under bransjen
1,45× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1,1 mill. | 1,1 mill. | 881 990 |
| Sum driftskostnader | 1,4 mill. | 840 407 | 896 514 |
| Driftsresultat | -278 507 | 218 145 | -14 524 |
| Finansinntekter | 918 | 195 | 619 |
| Annen rentekostnad | 88 522 | 87 093 | 78 397 |
| Finanskostnader | 88 522 | 87 093 | 78 397 |
| Netto finans | -87 604 | -86 898 | -77 778 |
| Resultat før skatt | -366 111 | 131 247 | -92 302 |
| Årsresultat | -366 111 | 131 247 | -92 302 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | — | 0 | 0 |
| Fordringer | 49 423 | 37 188 | 52 894 |
| Bankinnskudd | 233 417 | 84 064 | 4 921 |
| Omløpsmidler | 282 840 | 121 252 | 57 815 |
| Sum eiendeler | 282 840 | 121 252 | 57 815 |
| Opptjent egenkapital | -1,5 mill. | -1,1 mill. | -1,3 mill. |
| Sum egenkapital | -1,5 mill. | -1,1 mill. | -1,3 mill. |
| Langsiktig gjeld | 1,7 mill. | 1,2 mill. | 1,2 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 84 807 | 100 457 | 115 128 |
| Sum gjeld | 1,8 mill. | 1,3 mill. | 1,3 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (8) — 3 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.