Ditt personvernvalg
Vi måler anonymt og samlet hvordan siden brukes, uansett hva du velger — uten sporingskapsler. Godtar du alle, bruker vi i tillegg produktanalyse (PostHog, driftet i EU) med en informasjonskapsel som lar oss se hvordan besøk henger sammen over tid. Les mer om personvern.
Sameiet S79 er et eierseksjonssameie innen lønnet arbeid i private husholdninger, og husholdningers produksjon av varer og tjenester til eget bruk med hjemsted i Lillestrøm i Akershus, stiftet i 2022. Selskapet har en omsetning på 1,7 mill. kr i siste regnskapsår.
Eierseksjonssameie
Mot medianen for lønnet arbeid i private husholdninger, og husholdningers produksjon av varer og tjenester til eget bruk (19 977 selskaper).
9,9 prosentpoeng under bransjen
47,2 prosentpoeng over bransjen
1,11× under bransjen
0,01× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1,7 mill. | 1,3 mill. | 1,3 mill. |
| Lønnskostnader | 88 997 | 39 277 | 39 277 |
| Sum driftskostnader | 1,5 mill. | 1,5 mill. | 1,2 mill. |
| Driftsresultat | 149 714 | -140 419 | 85 505 |
| Finansinntekter | — | 12 096 | 13 832 |
| Annen rentekostnad | — | — | 0 |
| Finanskostnader | — | — | 0 |
| Netto finans | -9 757 | -12 096 | -13 832 |
| Resultat før skatt | — | -128 322 | 99 336 |
| Årsresultat | 159 472 | -128 323 | 99 337 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | — | 0 | 0 |
| Fordringer | — | 34 618 | 38 330 |
| Bankinnskudd | — | 302 144 | 479 012 |
| Omløpsmidler | 487 907 | 336 762 | 517 342 |
| Sum eiendeler | 487 907 | 336 762 | 517 342 |
| Opptjent egenkapital | 389 040 | 229 568 | 357 891 |
| Sum egenkapital | 389 040 | 229 568 | 357 891 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 98 867 | 107 194 | 159 451 |
| Sum gjeld | 98 867 | 107 194 | 159 451 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (55) — 50 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.