Scan Secure AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Tønsberg i Vestfold, stiftet i 2015. Selskapet har en omsetning på 1,1 mill. kr i siste regnskapsår.
Levere produkter og tjenester innenfor sikkerhet og overvåkning. Bedriftens hovedområde er kameraovervåkning, engineering og HMS- og dokumentasjonssystemer for brannrunder og vakttjenester.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 490 selskaper).
14,2 prosentpoeng over bransjen
9,5 prosentpoeng over bransjen
5,17× over bransjen
0,45× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 1,1 mill. | 816 516 | 710 065 |
| Sum driftsinntekter | 1,1 mill. | 816 586 | 710 065 |
| Lønnskostnader | 459 065 | 375 599 | 337 010 |
| Sum driftskostnader | 898 582 | 816 420 | 738 596 |
| Driftsresultat | 190 265 | 167 | -28 532 |
| Finansinntekter | 12 561 | 32 119 | 30 738 |
| Annen rentekostnad | 19 200 | 12 875 | 16 802 |
| Finanskostnader | 34 739 | 15 648 | 22 753 |
| Netto finans | -22 178 | 16 470 | 7 985 |
| Resultat før skatt | 168 087 | 16 637 | -20 546 |
| Skattekostnad | 29 102 | 0 | 0 |
| Årsresultat | 138 985 | 16 637 | -20 546 |
| Totalresultat | 138 985 | 16 637 | -20 546 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 118 396 | 154 435 | 36 085 |
| Varer | 84 808 | 62 365 | 141 585 |
| Fordringer | 105 335 | 43 722 | 57 470 |
| Bankinnskudd | 524 579 | 418 387 | 389 608 |
| Omløpsmidler | 714 722 | 524 473 | 588 662 |
| Sum eiendeler | 833 119 | 678 908 | 624 747 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 387 743 | 248 758 | 232 121 |
| Sum egenkapital | 417 743 | 278 758 | 262 121 |
| Langsiktig gjeld | 310 579 | 297 205 | 284 407 |
| Kortsiktig gjeld | 104 797 | 102 946 | 78 220 |
| Sum gjeld | 415 375 | 400 151 | 362 627 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.