Simar AS er et aksjeselskap innen omsetning og drift av fast eiendom med hjemsted i Oslo, stiftet i 1976. Selskapet har en omsetning på 2,7 mill. kr i siste regnskapsår.
Eie, erverve og forvalte fast eiendom, aksjer og andre verdipapirer og hva som står i forbindelse med dette.
Mot medianen for omsetning og drift av fast eiendom (61 778 selskaper).
2,0 prosentpoeng under bransjen
4,3 prosentpoeng over bransjen
0,48× under bransjen
0,97× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2,7 mill. | 2,6 mill. | 2,6 mill. |
| Lønnskostnader | 1,2 mill. | 1,2 mill. | 1,1 mill. |
| Sum driftskostnader | 1,8 mill. | 1,7 mill. | 1,6 mill. |
| Driftsresultat | 931 690 | 898 713 | 939 322 |
| Finansinntekter | 11,2 mill. | 9,1 mill. | 7,7 mill. |
| Annen rentekostnad | 135 578 | 109 014 | 55 735 |
| Finanskostnader | 135 578 | 109 014 | 55 735 |
| Netto finans | 11,1 mill. | 9,0 mill. | 7,6 mill. |
| Resultat før skatt | 12,0 mill. | 9,9 mill. | 8,6 mill. |
| Skattekostnad | 2,6 mill. | 2,2 mill. | 1,9 mill. |
| Årsresultat | 9,4 mill. | 7,7 mill. | 6,7 mill. |
| Totalresultat | 9,4 mill. | 7,7 mill. | 6,7 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 5,4 mill. | 8,7 mill. | 6,8 mill. |
| Fordringer | 11,1 mill. | 9,1 mill. | 7,6 mill. |
| Bankinnskudd | 9,2 mill. | 1,0 mill. | 6,3 mill. |
| Omløpsmidler | 20,4 mill. | 10,1 mill. | 13,9 mill. |
| Sum eiendeler | 25,7 mill. | 18,9 mill. | 20,7 mill. |
| Innskutt egenkapital | 138 000 | 140 000 | 142 000 |
| Opptjent egenkapital | 10,2 mill. | 7,2 mill. | 5,7 mill. |
| Sum egenkapital | 10,4 mill. | 7,3 mill. | 5,8 mill. |
| Langsiktig gjeld | 902 | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 15,3 mill. | 11,5 mill. | 14,9 mill. |
| Sum gjeld | 15,3 mill. | 11,5 mill. | 14,9 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (8) — 3 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.