Solid Rør AS er et aksjeselskap innen bygge- og anleggsvirksomhet med hjemsted i Oslo, stiftet i 2023. Selskapet har en omsetning på 3,5 mill. kr i siste regnskapsår.
Kjøp og salg av rørleggerdeler, rørleggertjenester, skjønnhets- og kroppspleie samt kropps- og skjønnhetsprodukter og undervisning innen skjønnhets- og kroppspleie, fotterapi med såletilpasninger og behandlinger.
Mot medianen for bygge- og anleggsvirksomhet (18 865 selskaper).
11,1 prosentpoeng over bransjen
33,6 prosentpoeng under bransjen
0,56× under bransjen
23,78× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 3,5 mill. | 4,1 mill. | 4,2 mill. |
| Sum driftsinntekter | 3,5 mill. | 4,1 mill. | 4,4 mill. |
| Lønnskostnader | 594 889 | 1,1 mill. | 1,0 mill. |
| Sum driftskostnader | 3,0 mill. | 3,7 mill. | 3,6 mill. |
| Driftsresultat | 534 789 | 455 065 | 768 634 |
| Finansinntekter | 0 | 158 700 | 38 700 |
| Annen rentekostnad | 104 | 4 938 | 2 428 |
| Finanskostnader | 104 | 4 938 | 2 428 |
| Netto finans | -104 | 153 762 | 36 272 |
| Resultat før skatt | 534 684 | 608 827 | 804 906 |
| Skattekostnad | 119 442 | 84 775 | 153 012 |
| Årsresultat | 415 242 | 524 052 | 651 894 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 104 000 | 20 000 | 220 000 |
| Investeringer | 0 | 0 | 0 |
| Varer | — | 14 026 | 12 342 |
| Fordringer | 379 941 | 708 929 | 299 712 |
| Bankinnskudd | 265 810 | 456 979 | 1,9 mill. |
| Omløpsmidler | 663 398 | 1,2 mill. | 2,2 mill. |
| Sum eiendeler | 767 398 | 1,2 mill. | 2,5 mill. |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 0 | 0 | 201 894 |
| Sum egenkapital | 30 000 | 30 000 | 231 894 |
| Langsiktig gjeld | — | -2 894 | 5 042 |
| Kortsiktig gjeld | 737 398 | 1,2 mill. | 2,2 mill. |
| Sum gjeld | 737 398 | 1,2 mill. | 2,2 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (27) — 22 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.