Src AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Gran i Innlandet, stiftet i 2012. Selskapet har en omsetning på 89 342 kr i siste regnskapsår.
Handel med elektronikk og elektroniske komponenter, samt virksomhet som har sammenheng med dette inkludert deltagelse i andre foretak. Videre omfatter selskapets virksomhet deltagelse i roadracing, samt å være finansieringskilde for deltagere via markedsstøtte, startpenger og sponsing, samt annet som naturlig hører til emnet roadracing.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 495 selskaper).
141,6 prosentpoeng under bransjen
365,7 prosentpoeng under bransjen
1,54× under bransjen
1,86× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 89 342 | 37 000 | 74 480 |
| Sum driftsinntekter | 89 342 | 37 000 | 74 480 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 212 883 | 102 716 | 122 207 |
| Driftsresultat | -123 541 | -65 716 | -47 727 |
| Finansinntekter | 13 | 23 | 25 |
| Annen rentekostnad | 20 | 4 258 | 5 111 |
| Finanskostnader | 20 | 4 258 | 5 111 |
| Netto finans | -7 | -4 235 | -5 086 |
| Resultat før skatt | -123 548 | -69 951 | -52 813 |
| Skattekostnad | 0 | 0 | 0 |
| Årsresultat | -123 548 | -69 951 | -52 813 |
| Totalresultat | -123 548 | -69 951 | -52 813 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 53 671 | 116 571 | 145 713 |
| Varer | 25 000 | 12 000 | 12 000 |
| Fordringer | 15 184 | 912 | 2 674 |
| Bankinnskudd | 3 228 | 8 133 | 12 081 |
| Omløpsmidler | 43 412 | 21 044 | 26 755 |
| Sum eiendeler | 97 083 | 137 615 | 172 468 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | -345 597 | -222 049 | -152 098 |
| Sum egenkapital | -315 597 | -192 049 | -122 098 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 27 403 |
| Kortsiktig gjeld | 412 681 | 329 665 | 267 163 |
| Sum gjeld | 412 681 | 329 665 | 294 566 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.