Stafi AS er et aksjeselskap innen omsetning og drift av fast eiendom med hjemsted i Trondheim i Trøndelag, stiftet i 1992. Selskapet har en omsetning på 190 000 kr i siste regnskapsår.
Erverv, drift, forvaltning og salg av utleiebygg og forøvrig alt som hermed står i forbindelse, samt ved aksjetegning eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender eller virksomhet.
Mot medianen for omsetning og drift av fast eiendom (61 763 selskaper).
109,1 prosentpoeng under bransjen
6,2 prosentpoeng under bransjen
1,79× under bransjen
1,84× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 190 000 | 190 000 | 190 000 |
| Lønnskostnader | — | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 327 777 | 128 795 | 278 037 |
| Driftsresultat | -137 777 | 61 205 | -88 037 |
| Finansinntekter | 4 | 2 | 1 |
| Annen rentekostnad | 2 104 | 154 867 | 132 656 |
| Finanskostnader | 2 104 | 154 867 | 132 656 |
| Netto finans | -2 100 | -154 865 | -132 656 |
| Resultat før skatt | -139 877 | -93 660 | -220 693 |
| Skattekostnad | — | 44 370 | -44 566 |
| Årsresultat | -139 877 | -138 030 | -176 126 |
| Totalresultat | -139 877 | — | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Goodwill | — | 0 | 0 |
| Anleggsmidler | 12,2 mill. | 12,2 mill. | 12,2 mill. |
| Investeringer | 0 | 0 | 0 |
| Varer | 0 | — | — |
| Fordringer | 47 590 | 47 591 | 47 591 |
| Bankinnskudd | 6 118 | 5 752 | 3 241 |
| Omløpsmidler | 53 708 | 53 343 | 50 831 |
| Sum eiendeler | 12,3 mill. | 12,3 mill. | 12,3 mill. |
| Innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Opptjent egenkapital | 3,6 mill. | 3,7 mill. | 3,8 mill. |
| Sum egenkapital | 3,7 mill. | 3,8 mill. | 3,9 mill. |
| Langsiktig gjeld | 5,0 mill. | 5,0 mill. | 5,1 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 3,6 mill. | 3,5 mill. | 3,3 mill. |
| Sum gjeld | 8,6 mill. | 8,5 mill. | 8,3 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.