Steinmontering AS er et aksjeselskap innen bygge- og anleggsvirksomhet med hjemsted i Frogn i Akershus, stiftet i 1995. Selskapet har 12 ansatte og en omsetning på 11,2 mill. kr i siste regnskapsår.
Montering av steinfasader, kjøp, salg, utleie og hva dermed står i forbindelse, samt interesser i andre selskaper.
Mot medianen for bygge- og anleggsvirksomhet (18 875 selskaper).
6,8 prosentpoeng under bransjen
38,9 prosentpoeng under bransjen
0,81× under bransjen
74,06× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 11,3 mill. | 13,7 mill. | 14,6 mill. |
| Sum driftsinntekter | 11,2 mill. | 13,9 mill. | 14,6 mill. |
| Lønnskostnader | 7,4 mill. | 9,9 mill. | 11,1 mill. |
| Sum driftskostnader | 11,5 mill. | 14,0 mill. | 14,8 mill. |
| Driftsresultat | -302 417 | -67 796 | -200 542 |
| Finansinntekter | — | 3 211 | — |
| Annen rentekostnad | 11 407 | 115 219 | 149 630 |
| Finanskostnader | 11 407 | 115 219 | 149 630 |
| Netto finans | -11 407 | -112 008 | -149 630 |
| Resultat før skatt | -313 824 | -179 804 | -350 173 |
| Skattekostnad | 0 | 0 | 0 |
| Årsresultat | -313 824 | -179 804 | -350 173 |
| Totalresultat | -313 824 | -179 804 | -350 173 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 537 390 | 596 500 | 1,1 mill. |
| Varer | 2 277 | — | — |
| Fordringer | 390 477 | 2,2 mill. | 1,3 mill. |
| Bankinnskudd | 678 489 | 730 279 | 1,9 mill. |
| Omløpsmidler | 1,1 mill. | 2,9 mill. | 3,2 mill. |
| Sum eiendeler | 1,6 mill. | 3,5 mill. | 4,3 mill. |
| Innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Opptjent egenkapital | -122 264 | 191 560 | 371 364 |
| Sum egenkapital | -22 264 | 291 560 | 471 364 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 186 355 |
| Kortsiktig gjeld | 1,6 mill. | 3,2 mill. | 3,6 mill. |
| Sum gjeld | 1,6 mill. | 3,2 mill. | 3,8 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.