Streamlines AS er et aksjeselskap innen industri med hjemsted i Bærum i Akershus, stiftet i 2020. Selskapet har en omsetning på 359 952 kr i siste regnskapsår.
Å designe, utvikle, produsere, markedsføre og selge sportsutstyr, med et spesielt fokus på ski, ski mote, tekstiler og strikkeprodukter, samt det som naturlig står i forbindelse med det forannevnte.
Mot medianen for industri (512 selskaper).
50,2 prosentpoeng under bransjen
53,6 prosentpoeng over bransjen
26,81× over bransjen
0,29× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 359 952 | 1,0 mill. | 2,1 mill. |
| Sum driftsinntekter | 359 952 | 1,1 mill. | 2,1 mill. |
| Lønnskostnader | 19 719 | 299 438 | 776 984 |
| Sum driftskostnader | 526 140 | 1,7 mill. | 3,6 mill. |
| Driftsresultat | -166 188 | -608 878 | -1,5 mill. |
| Finansinntekter | 20 994 | 5 832 | 3 945 |
| Annen rentekostnad | 101 | — | — |
| Finanskostnader | 45 729 | 34 608 | 20 489 |
| Netto finans | -24 734 | -28 776 | -16 544 |
| Resultat før skatt | -190 923 | -637 654 | -1,6 mill. |
| Skattekostnad | 0 | 0 | 0 |
| Årsresultat | -190 923 | -637 654 | -1,6 mill. |
| Totalresultat | -190 923 | -637 654 | -1,6 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 143 577 | 235 476 | 467 205 |
| Varer | 335 109 | 562 142 | 1,1 mill. |
| Fordringer | 12 280 | 44 735 | 530 527 |
| Bankinnskudd | 477 509 | 550 057 | 1,0 mill. |
| Omløpsmidler | 824 897 | 1,2 mill. | 2,7 mill. |
| Sum eiendeler | 968 475 | 1,4 mill. | 3,2 mill. |
| Innskutt egenkapital | 4,1 mill. | 4,1 mill. | 4,1 mill. |
| Opptjent egenkapital | -3,1 mill. | -2,9 mill. | -2,3 mill. |
| Sum egenkapital | 939 671 | 1,1 mill. | 1,8 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 28 804 | 261 817 | 1,4 mill. |
| Sum gjeld | 28 804 | 261 817 | 1,4 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.